تور بزرگ آفریقا و دیدار از بزرگترین پدیده مهاجرت حیوانات و سافاری حیات وحش- دیدار از کشورهای کنیا، تانزانیا و زنگبار

 • برگذار شده (منقضی)چهارشنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۱۱۴ شب

تور آفریقا

معمولاً دلیل شماره یک مسافران برای بازدید از تور آفریقا، سافاری حیات وحش یا صعود به قله کلیمانجارو است. با همه این انگیزه ها ، موارد دیگری برای شرکت در تور آفریقا و باز دید از کنیا، تانزانیا و زنگبار وجود دارد. 

سواحل گرمسیری

آفریقا بطور یقین سواحل زیادی دارد که انتخاب بهترین را سخت می کند. اما یکی از بهترین انتخابها سواحل جزیره کوچک زنگبار است. این جزیره کوچک دارای آب‌های لاجوردی شفاف، شن‌های سفید مرجانی و فرصت‌های غواصی است. دیگر سواحل بکر عبارتند از کمپس‌ها، محبوب‌ترین ساحل کیپ تاون- ساحل اسکلت، که احتمالاً زیباترین ساحل و قبرستان کشتی‌ها در سراسر نامیبیا است. همچنین ساحا بندر مومباسا هم بسیار زیبا می باشد.

تور زنگبار 

شگفتی های زمین شناسی

دهانه گرونگرو از بزرگترین دهانه های آتشفشانی ناشکسته و بدون سیل در جهان می باشد. این مکان در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. پارک ملی گرونگرو با تنوع شگفت انگیزی از حیات وحش و زندگی مردمان بدوی در کنار حیوانات وحشی تجربه های واقعا فراموش نشدنی را ارائه می دهد. شما در تور آفریقا با بسیاری از این شگفتی ها آشنا خواهید شد.

کمپینگ و گلمپینگ، تجربه ای هیجان انگیز

کمپینگ و گلمپینگ در آفریقا یک تجربه نیروبخش است. ارتباط نزدیکی با زمین، طبیعت و حیات وحش ارائه می دهد. تصور کنید در دل حیات وحش و کنار شیرها و بوبفالوها و حیوانات دیگر گلمپینگ کنید و جزئی از طبیعت وحش شوید. در تور آفریقا از اینگونه تجربه ها خواهیم داشت.

قاره بزرگترین ها

آفریقا سرزمین بزرگترین هاست. شما پنج حیوان پستادار بزرگ عظیم الجثه ( فیل، شیر، بوفالو، پلنگ و کرگدن سیاه) جهان را نظاره گر خواهید بود. بزرگترین مهاجرت حیات وحش جهان روی زمین در سرنگتی در تانزانیا اتفاق می افتد که ما در تور آفریقا خواهیم دید. این مهاجرت بزرگ با بیش از 750000 گورخر که جلوتر از 1.2 میلیون حیوان وحشی دیگر از این چشم انداز شگفت انگیز عبور می کنند.

تور تانزانیا

قبایل متنوع

بیش از 3000 قبیله و فرهنگ جذاب در آفریقا وجود دارد که با تعدادی از آنها در تور آفریقا در کنیا و تانزانیا دیدن می کنیم. در کشورهای شرق آفریقا جاذبه های زیادی را نظاره گر خواهید بود که پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه فرمایید. 

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون-لندکروز
قیمت برای هر نفر ۳,۴۷۵ دلار + نرخ پروازی
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت: 15 روز
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
این تور یکی از بهترین تورهای آفریقا می باشد که از لحاظ بکر بودن و جاذبه های با بسیاری از تورهای دیگر آفریقا قابل قیاس نیستند. شما در این کشورهای کنیا، تانزانیا و جزیره زنگبار را خواهید دید. جاذبه های این تور نیز نسبت به دیگر تورها از کمیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. در ادامه به جزئیات سفر دقت فرمایید.
روز اول-پرواز به زنگبار

امروز به سوی جزیره زنگبار حرکت می کنیم، و بعد از رسیدن به این جزیره زیبا به سوی هتل خود ترانسفر می شوید تا بعد از یک پرواز طولانی به استراحت بپردازید و زمان در اختیار خواهید داشت تا قدمی در کوچه پس کوچه های زنگبار بزنید و شب را در هتل اقامت خواهید داشت.

زنگبار

امروز پس از صرف صبحانه به گشت زنگبار را خواهیم داشت. از شهر سنگی و بافت قدیمی این شهر دیدن می کنیم، از بازار قدیم برده فروش ها دیدن می کنیم، از کلیسای تاریخی و زیبای این جزیره دیدن می کنیم، به جزیره لاک پشت ها( یا جزیره زندان) دیدن میکنیم، به غواصی سطحی( اسنورکلینگ) خواهیم پرداخت، از بازار سنتی میوه فروشان و ادویه فروشها دیدن می کنیم و بعد از اتمام گشت ها به هتل باز میگردیم تا شب را در این منطقه اقامت داشته باشیم.

تور زنگبار

امروز وقت آزاد خواهید داشت تا از دیگر قسمت های جزیره به سلیقه خود دیدن نماید. در جزیره زنگبار فعالیت های مختلفی می توانید انجام دهید. می توانید از باغ ادویه و گیاه شناسی دیدن کنید، یا به غواصی بروید و یا با دلفین های اقیانوس هند شنا کنید، و یا به تفریحات دریایی و استفاده از سواحل بپردازید.

آفریقا

امروز بعد از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها به شهر آروشا پرواز می کنیم و روزهای هیجان انگیز سافاری حیات وحش را آغاز می کنیم. پس از رسیدن به شهر آروشا با ماشین های سافاری به شهر کارتو می رویم و حدود چهار ساعت مسیر جاده ای خواهیم داشت که مناظر زیبای آفریقا را در کنار جاده خواهیم دید و گاها حیوانات وحشی در کنار جاده را نظاره گر خواهید بود. شب را در لوج جنگلی به استراحت و اقامت خواهیم پرداخت.

سافاری آفریقا

امروز به سافاری حیات وحش در منطقه حفاظت شده گرونگرو می رویم و از این منطقه جذاب و غنی دیدن می کنیم. در پارک ملی و منطقه حفاظت شده گرونگرو، یکی از بزرگترین دهانه های آتشفشانی جهان را بازدید می کنیم که بخاطر غنی بودن پوشش گیاهی،  حیوانات بسیاری را در خود جای داده است. از قبایل و مردمان بدوی ماسایی دیدن می کنیم و از نحوه زندگ آنها دیدن می کنیم.  در ادامه به سوی یکی از بزرگترین پارک های حیات وحش به نام سرنگیتی می رویم و شب را در کمپ های پیشرفته و در دل حیات وحش اقامت خواهیم داشت.

گرونگرو

امروز به سافاری در سرنگیتی می رویم. سرنگیتی یکی از بزرگترین پارک های ملی و یکی از بزرگترین ذخایر حیات وحش دنیا محسوب می شود. همه ساله در ماههای خرداد و تیر ماه مهاجرت بزرگ حیوانات از منطقه گرونگرو و سرنگیتی به سوی کنیا آغاز می گردد و میلیونها حیوان در کنار هم به مهاجرت می پردازند که این یکی از دیدنی ترین پدیده های حیات وحش می باشد که اغلب آن را از مستند حیات وحش در رسانه ها تماشا نموده اید. ما در میان مهاجرت این حیوانات به همراه آنها خواهیم رفت و صحنه های بی نظیری را نظاره گر خواهید بود. کیلومتر ها و دهها هزار حیوان وحشی مهاجر در سفری طولانی به سوی ماسایی مارا در کنیا در حرکت هستند. در بین مسیر اتفاقات غیر منتظره ای هر لحظه در حال رخ دادن می باشد. حتی ممکن است یک شیر و یک گورخر را ببیند که باهم در حال نوشیدن آب هستند ولی چند دقیقه بعد نقش آنها به شکار و شکار چی تغییر پیدا می کند. 

امشب را به کمپ محل اقامت خود باز می گردیم تا به استراحت و اقامت شبانه بپردازیم.

سرنگیتی

امروز بعد از صرف صبحانه ادامه سافاری در سرنگیتی را خواهیم داشت، در بین مسیر گله های بزرگ مجبور هستند تا خود را به دل رودخانه های پر از کورکودیل بزنند تا به سوی کنیا بروند، تصور کنید چه صحنه های از حیات وحش خواهید دید. بعد از صرف ناهار در دل طبیعت به سوی مرز کنیا می رویم و پس از انجام تشریفات گمرکی وارد کشور کنیا و پارک ملی زیبا و مشهور ماسایی مارا می شویم. تمامی گله های حیوانات وحشی در تلاش هستند تا خود را به این بهشت زیبا برسانند و چند ماهی را در این دشت های زیبا سپری کنند. بعد از ورود به ماسایی مارا به سوی محل اقامت خواهیم رفت تا به استراحت بپردازیم و شب را در این محل سپری کنیم تا آماده سافاری خود را انجام دهیم. در واقع سرنگیتی و ماسایی مارا اوج هیجان سفر ما می باشد.

سافاری کنیا

امروز بعد از یک استراحت کافی و صرف صبحانه، تمام روز به سافاری حیات وحش در پارک ملی ماسایی مارا خواهیم رفت. پارک ملی ماسایی مارا یکی از مهمترین پارک ها ملی کنیا می باشد که ماه Jun/ خرداد ماه پذیرای میلیون ها حیوان وحشی می باشد که مناظر بی نظیری را همانند آنچه در فیلم های مستند حیات وحش می بینید، در این منطقه از نزدیک نظاره گر خواهید بود.

در این فصل، مهاجرت بزرگ از سمت تانزانیا به کنیا اتفاق می افتد که یکی از بزرگترین پدیده های حیات وحش می باشد و بسیاری از محققان و مستند سازان هر ساله در این فصل از منطقه ماسایی مارا دیدن می کنند. برای مطالعه بیشتر مهاجرت بزرگ را کلیک کنید و مطالعه بفرمایید.

پس از این سافاری جذاب برای استراحت و شب مانی به محل اقامت باز می گردیم.

ماسایی مارا

پس از آنکه صبحانه را میل نمودید،  گشت نیم روزی در ماسایی مارا خواهیم داشت و بعد از صرف ناهار به دریاچه زیبای نایواشا حرکت خواهیم نمود. وقت آزاد خواهیم داشت تا از زیبایی های این دریاچه زیبا دیدن کنیم و شب را به محل اقامت خود باز خواهیم گشت.

ماسایی

امروز پس از صرف صبحانه از طبیعت زیبای منطقه بازدید می کنیم، روی دریاچه نایواشا قایق سواری جذابی خواهیم داشت، پرنده نگری خواهیم داشت و از حیات وحش منطقه دیدن خواهیم کرد، سپس از دروازه جهنم دیدن می کنیم و از طبیعت منطقه لذت خواهیم برد. امشب را نیز در لوج اقامت خواهیم داشت.

نایواشا

امروز بعد از یک استراحت کافی در نایواشا گشت نیم روزی خواهیم داشت و بعد از صرف ناهار به شهر نایروبی باز می گردیم. امشب در نایروبی وقت آزاد خواهید داشت تا از رستوران گردی های خوشمزه این شهر استفاده کنید، البته راهنمای تور پیشنهادات جذابی به شما خواهد داد.

نایروبی

پس از اینکه صبحانه خود را در هتل میل نمودید، تمام روز به گشت شهر نایروبی خواهیم پرداخت، از پارک زرافه ها دیدن می کنیم و به این حیوانات دوست داشتنی از نزدیک غذا می دهیم و با آنها عکس می گیریم، از موزه نایروبی که یکی از غنی ترین موزه های شرق آفریقا می باشد دیدن می کنیم، در این موزه بقایای انسانهای اولیه وجود دارد که دیدن می کنیم و بسیاری از آثار جذاب دیگر. از موزه مارها دیدن می کنیم، که بسیار دیدنی می باشد. بعد از آن بسوی خانه کنیا می رویم،  در این بازدید بسیار شاد از رقص های قبایل مختلف آفریقایی دیدن می کنیم و همچنین از انواع خانه های مختلف آفریقایی که هر کدام مختص قبیله های مختلف می باشد دیدن می کنیم.

پس از اتمام گشت ها وقت آزاد خواهید داشت تا به خرید صنایع دستی و سوغاتی بپردازید و شب را نیز در اختیار خود به رستوران گردی و کافه گردی سپری نمایید.

تور کنیا

امروز بعد از این صبحانه خود را در هتل میل نمودید، اتاقها را باید تحویل بدهیم و راهی بندر مومباسا شویم. بسوی ایستگاه قطار می رویم و حدود 4 ساعت مسافت با قطار تا بندر مومباسا داریم. بعد از ورود به مومباسا به محل اقامت خود ترانسفر خواهیم شد.

مومباسا

امروز گشت نیم روزی مومباسا را خواهم داشت و بعد از آن وقت آزاد خواهید داشت تا از جاذبه های دریایی و سواحل زیبای اقیانوس هند لذت تمام را ببرید و شب را در ریزورت اقامت خواهید داشت.

بندر مومباسا

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها ، وسایل خود را جمع آوری می کنیم و با خاطراتی فراموش نشدنی به سوی تهران پرواز خواهیم نمود.

تور آفریقا
کد تور: 9593-1650918972399
مهلت ثبت نام: یکشنبه / ۱ خرداد
پایان: چهارشنبه / ۲۵ خرداد
هتل(ها) دو تخته یک تخته تخت اضافه انتخاب
۳,۴۷۵ دلار۴,۰۵۵ دلار۳,۰۸۵ دلار

خدمات:
لیدر به همراه تور از ایران- لیدر محلی- بیمه سفر، 14 شب اقامت در محل های ذکر شده، تعداد 14صبحانه، 10 ناهار و 8شام طبق جدول توضیحات، کلیه گشت ها و وروديه ها طبق برنامه سفر، دیدار از موزه جذاب نایروبی، قایق سواری، خدمات و هزینه تعداد 2 ویزای کنیا و تانزانیا، پرواز زنگبار به آروشا، قطار نایروبی به مومباسا،

خدمات شامل این موارد نمی شود:
هزینه پرواز بین المللی، کلیه نوشیدنی ها، ترانسفرهای خارج از برنامه تور، انعام(تقریبا بطور کلی حدود 70 تا 100 دلار انعام در نظر داشته باشید)

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱هواپیما-هواپیما-هتلگردشگرهتلریزورت ساحلی
۲هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتلریزورت ساحلی
۳هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتل-
۴هتلپارسوآرستورانگردشگرهتلپارسوآهتل-
۵اقامتگاهپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآ-گلمپینگ
۶اقامتگاهپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآ-گلمپینگ
۷اقامتگاهپارسوآطبیعتپارسوآاقامتگاهپارسوآهتل-
۸هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتل-
۹هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتل-
۱۰هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتل-
۱۱هتلپارسوآطبیعتپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۱۲هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۱۳هتلپارسوآرستورانگردشگرهتلپارسوآهتل-
۱۴هتلپارسوآرستورانپارسوآهتلپارسوآهتل-
۱۵هتلپارسوآهواپیما-هواپیما-هواپیما-

اقامت‌ها: ۱۲ شب هتل، ۱ شب هواپیما
گردشگر: کلا ۸ وعده شامل: ۳ وعده ناهار، ۵ وعده شام
پارسوآ: کلا ۳۳ وعده شامل: ۱۴ وعده صبحانه، ۱۰ وعده ناهار، ۹ وعده شام

قوانین تور پارسوآ

قوانین تور و مقررات عمومی تورهای پارسوآ کاشفان سزمین پارسوآ یک شرکت…

قوانین تورهای خارجی

قوانین تورهای خارجی توسط وزارت گردشگری ارائه می گردد و کلیه آژانس…

جاذبه های مرتبط
تور زنگبار
شهر سنگی زنگبار

شهر سنگی زنگبار شهر سنگی زنگبار نمونه خوبی از شهرهای تجاری ساحلی…

ماسایی
ماسایی

یک واقعیت مهم که باید به آن اشاره کنیم این است که…

تورآفریقا
جاذبه های تانزانیا

جاذبه‌ های تانزانیا در اولین نگاه شامل حیات وحش بی‌نظیر این منطقه…


نوشته‌های مرتبط
تور کنیا
حیات وحش آفریقا

حیات وحش آفریقا آفریقا دارای چندین نوع زیستگاه مختلف از دشت و…

تور آفریقا
مهاجرت بزرگ

مهاجرت بزرگ در طول سال، علفزار های شرق آفریقا، شاهد مهاجرت بزرگ…

تور زنگبار
جاذبه های زنگبار

جاذبه های زنگبار شاید اطلاعات شما درباره زنگبار فقط در حد این…

جاذبه های کنیا
جاذبه های کنیا

 کشور کنیا، از جمله کشورهای آفریقایی است که حیات‌وحش بی‌نظیری دارد. جاذبه…


کشورهای مورد بازدید
ماسایی
تانزانیا

کشور تانزانیا در شرق آفریقا یکی از محبوبترین کشورهایی شرق آفریقا برای…

جاذبه های کنیا
کنیا

خلاصه‌ای از کنیا کشور کنیا واقع در شرق قاره‌ی آفریقا، از جمله…


شهرهای مورد بازدید
تور کنیا
نایروبی

نایروبی نایروبی یکی از سرسبزترین شهرهای آفریقا است، با مناطق جنگلی شگفت…

شهرآروشا
آروشا

آروشا یکی از شهرهای مهم تانزانیا می باشد که بیشتر محل اقامت…

زنگبار
زنگبار

زنگبار وجود تمدن شیرازی ها در زنگبار با آثار بجل مانده در…

کاراتو

به این مطلب امتیاز دهید