تور اسپانیا به دیدار تاریخ و طبیعت

چرا تور اسپانیا رو انتخاب کنیم؟

وقت نوبت به مکان‌های دیدنی در تور اسپانیا می‌رسد. شهرهای پر جنب و جوش مادرید و بارسلونا جاذبه های فراوانی دارند. آنها به خاطر غذاهای فوق العاده و کافه ها، صحنه هنر و فرهنگ، موزه های زیبا و باور نکردنی و بازارهای خرید، شهرت جهانی دارند.  تور اسپانیا پر از تنوع است.  تنوع بی نهایت مناظر، فرهنگ،غذا، شهرها و آداب و رسوم و فرهنگ وجود دارد. هر شهر منحصر به فرد است، به نظر می رسد در تور اسپانیا به کشوری با دهها کشور مختلف و متنوع سفر رفتید. هر شهر غذا، شیرینی، و تاریخ جالب و مکان های دیدنی خودش را دارد.

تور اروپا

بناهای چشمگیر تاریخی 

ما در تور اسپانیا با پیشینه و تاریخ پرفراز و نشیب آنجا آشنا خواهیم شد و با برخی از زیباترین بناهای تاریخی بازدید می کنیم. کاخ الحمرا در گرانادا به قدری زیباست که گردشگران را به گریه می اندازد. چگونه انسان توانسته این همه زیبایی خلق کند؟ البته در تور اسپانیا با ترکیبی از جاذبه های این کشور آشنا خواهیم شد.

کلیساهای باشکوه

بسیاری از کلیساها، صومعه ها و صومعه های اسپانیایی از زیباترین بناهای مذهبی در جهان هستند. کلیساهای سانتیاگو د کامپوستلا، سویا، کوردوبا، مالاگا، بورگوس، لئون، تولدو، بارسلونا، ساراگوسا لا سئو، در سالامانکا و گرانادا وجود دارند.

اسپانیا

سواحل زیبا

بسیاری از گردشگران با تور اسپانیا  در تابستان به سواحل می روند. سواحل اسپانیا برای گردشگران به خوبی شناخته شده است و از بهترین سواحل اروپا هستند. این سواحل جذاب در هر یک از جزایر قناری و همچنین در هر یک از جزایر بالئاریک وجود دارند.

تور اروپا زمینی

کاخ ها

مجموعه کاخ های سلطنتی اسپانیا از زیباترین کاخ های اروپا هستند. کاخ دل اورینته در مادرید، قصر در آرانخوئز، قصر در لا گرانجا (سگوویا) و کاخ و صومعه در ال اسکوریال وجود دارد. هر کدام از اینها با یکدیگر بسیار متفاوت است. در اندلس، کاخ الحمرا در گرانادا و آلکازار در سویل وجود دارد. کاخ های خصوصی زیادی نیز وجود دارند که همگی مملو از فرهنگ، هنر و تاریخ هستند. آنها دارای معماری باشکوه هستند و بسیاری از این کاخ ها حتی با تکنولوژی امروزه و مدرن قابل بازتولید نیستند.

پارسوآ بصورت ویژه تور اروپا را طراحی و اجرا می نماید، بطوری که می توانید در یک سفر از چندین کشور اروپایی دیدن کنید. برای اطلاعات بیشتر مطلب کشور اسپانیا را مطالعه بفرمایید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: وسیله نقلیه محلی:
وسیله نقلیه اصلی: مدت:
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
کشورهای مورد بازدید
تور اروپا
اسپانیا

کشور اسپانیا اسپانیا، کشوری واقع در منتهی الیه جنوب غربی اروپا می…


شهرهای مورد بازدید
مادرید

به این مطلب امتیاز دهید