تور اسکی ترکیه

توجه مهم: تاریخ های مختلف بالای صفحه، قیمت های متفاوت دارد که به قسمت جزئیات اقامت مراجعه کنید.

توراسکی-ترکیه

 

کشور ترکیه علاوه بر اینکه یکی از مقاصد زیبای طبیعت گردی در تابستان می باشد، در فصل زمستان نیز از مقاصد پرطرفدار برای ورزش های زمستانی و اسکی می باشد. کشور ترکیه دارای پیست های متنوع و زیادی بصورت پراکنده می باشد که پیست ساریکامیش یکی از مقاصد جذاب و پرطرفدار تور اسکی  ترکیه می باشد. شرکت گردشگری و مسافرتی پارسوآ تدابیری اتخاذ نموده تا علاوه بر استفاده و لذت اسکی از دیدنی های شهر کارس نیز لذت ببرید. یکی از دیدنی های شهر کارس رفتن روی دریاچه یخ زده می باشد که می توانید روی دریاچه سورتمه سواری کنید. در تور اسکی ترکیه با پارسوآ همراه باشید که قیمت ویژه ای را در نظر گرفته است. برای اطلاع بیشتر می توانید به این مطلب اسکی ترکیه-2 و اسکی ترکیه مراجعه کنید. یکی از ویژه گی های تور اسکی ترکیه وجود شرایط برف مناسب و امکانات هتل ها در پایه پیست های اسکی می باشد که با فاصله چند دقیقه در هتل خود با امکانات ویژه استراحت خواهید نمود. تور اسکی ترکیه یکی از هیجان انگیز ترین تور های اسکی می باشد که با دسترسی آسان از ایران می توان روزهای خاطره انگیز داشته باشید. در تور اسکی ترکیه علاوه بر اینکه اسکی می کنیم، از شهر زیبای کارس با جاذبه های تاریخی و طبیعی نیز دیدن می کنیم. شهر کارس شهری تاریخی و کرد نشین در شمال شرقی ترکیه می باشد. یکی از جاذبه های طبیعی شهر کارس دریاچه یخ زده می باشد که روی آن نیز می توانید سورتمه سواری کنید. بعد از دیدنی های شهر کارس راهی پیست اسکی می شویم که چهار روز کامل در پیست زیبا و جنگلی اسکی می نیم و با امکانات فول بُرد هتل نیز در پای پیست به استراحت و تفریحات شبانه خواهیم پرداخت. در ادامه با روز شمار برنامه بیشتر با جزئیات آشنا شوید. در اینجا می توانید با پیست های اسکی ترکیه و پیست ساریکامیش بیشتر آشنا شوید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: ترمینال غرب وسیله نقلیه محلی: ون دربستی
قیمت برای هر نفر ۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان ۷,۹۵۰,۰۰۰ تومان
وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس VIP مدت: 7 روز
ساعت حرکت:17:30 مدت مرخصی:5 روز
روز اول- حرکت از تهران

ساعت 17:30 از تهران به سمت شهر ماکو و سپس مرز بازرگان حرکت می کنیم و شب را در اتوبوس تخت خواب شو به استراحت خواهیم پرداخت.

توراسکی

حدود ساعت 7 صبح به شهر ماکو و سپس به مرز بازرگان می رسیم، پس از انجام تشریفات گمرکی و عبور از مرز به سمت شهر دو بایزید می رویم و از دوبایزید سفری حدود 4 ساعته خواهیم داشت و بعد از استراحتی کوتاه میتوانید در هتل استراحت داشته باشید و اینکه از پیست عصر گاهی استفاده کنید.

شهرکارس

پس از صرف صبحانه به پیست اسکی ساریکامیش ورود می کنیم تا روزهای لذت بخش اسکی را شروع کنیم، و در ادامه روز به اسکی مفرحی خواهیم داشت. خدمات بلیت پیست، ناهار و شام بر عهده تور می باشد که بصورت منوی بسته و انتخابی می باشد.

توراسکی
تور-اسکی

امروز پس از صرف صبحانه بصورت منوی باز و بوفه وارد پیست اسکی می شویم و روز مفرح دیگری را برای اسکی آغاز می کنیم و تا ساعت حدود پنج عصر اسکی می کنیم. خدمات بلیت پیست، ناهار و شام بر عهده تور و منوی بسته و انتخابی می باشد.

تور-اسکی
توراسکی

امروز وقت آزاد خواهیم داشت، تا چنانچه افرادی تمایل به استراحت و یا گشت شهری داشتند از روز خود استفاده کنند و در صورتیکه تمایل به اسکی داشتند تهیه بلیت نیز بر عهده شرکت پارسوآ می باشد و سپس شب را در هتل اقامت خواهیم داشت خدمات ناهار و شام بصورت منوی انتخابی بر عهده تور می باشد.

توراسکی
توراسکی

امروز پس از صرف صبحانه بصورت منوی باز، وارد پیست می شویم تا روز آخر تجربه لذت بخش اسکی در این پیست زیبا را داشته باشیم و شب را در هتل اقامت خواهیم داشت. خدمات بلیت پیست ، ناهار و شام بر عهده تور می باشد

اسی-ترکیه
پیست-اسکی

بعد از صرف صبحانه و جمع آوری وسایل گشت کوتاهی خواهیم داشت و از جاذبه های منطقه دیدن می کنیم، سپس بسوی مرز می رویم و پس از صرف ناهار حدود ساعت دو بعد از ظهر به مرز بازرگان می رسیم و بعد از عبور از مرز و تشریفات گمرکی به سوی تهران باز می گردیم و حدود ساعت شش صبح فردا به تهران می رسیم.

ترکیه-اسکی
تور-اسکی

-در این تور از پذیرش کودکان زیر شش سال معذوریم.
خدمات:
لیدر به همراه تور، لیدر محلی، کلیه ترانسفر ها، کلیه ورودیه ها، چهار روز بلیت پیست اسکی، پنج شب اقامت در هتل های سه ستاره تاپ به صورت فولبرد، بیمه مسافرتی.

خدمات شامل این موارد نمی شود:
خروجی، کلیه نوشیدنی ها، هزینه های مازاد که در تور ذکر نشد و بر عهده مسافر می باشد، هزینه اجاره وسایل اسکی،

قوانین تور پارسوآ

قوانین تور و مقررات عمومی تورهای پارسوآ کاشفان سزمین پارسوآ یک شرکت…

قوانین تورهای خارجی

قوانین تورهای خارجی توسط وزارت گردشگری ارائه می گردد و کلیه آژانس…

جاذبه های مرتبط
اسکی-ترکیه
پیست ساریکامیش

معرفی پیست ساریکامیش Sarıkamış پیست ساریکامیش یکی از پیشت های محبوب ترکیه…

تور-اسکی
پیست های اسکی ترکیه

معرفی پیست های اسکی ترکیه همین‌طور که احتمالاً می‌دانید ترکیه کشوری کوهستانی…


کشورهای مورد بازدید
استانبول
ترکیه

کشور ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است که با داشتن جذابیت‌های…


شهرهای مورد بازدید
توراسکی
کارس

کارس کجاست؟ شهر کارس یکی از شهرهای شمال شرق ترکیه و مرکز…