سفر به قلب آمازون

موقعیت

برزیل بزرگترین کشور امریکای جنوبی و پنجمین کشور وسیع دنیا است. این کشور از هر لحاظ متنوع می‌باشد، تنوع فرهنگ و  ملیت دلیلی است تا برزیل یک کشور شاد و زنده باشد و به هر بهانه‌ای ملت به رقص و پایکوبی و جشن می‌پردازند و شادی در میان مردم موج می‌زند. شهر سائوپائولو بزرگترین شهر آمریکای لاتین و سومین کلان شهر دنیا است. در تور برزیل با بسیاری از جاذبه های آن آشنا خواهید شد.

آسمان خراش‌های زیبا، رستوران‌های متنوع و شاد، موزه های گوناگون از جذابیت‌های تور برزیل می‌باشد.

طبیعتگردی در تور برزیل

آبشار ایگواسو در مرز آرژانتین و پاراگوئه از زیباترین آبشارهای دنیا است و زیبایی‌ها و جذابیت‌های این آبشار بیشتر در خاک برزیل می باشد. بیشتر توریست‌ها این نقطه را برای دیدار انتخاب می کنند. تنوع زیستی در برزیل آنقدر زیاد است که محققان تنوع گیاهان و جانوران را بیش از دو میلیون تخمین می زنند. انواع حیوانات، خزندگان، پرندگان، آبزیان و موجودات منحصر به فرد را می توان در برزیل یافت.

توربرزیل

شهرهای جنگلی، ساحل‌های متنوع و درخشان، اقیانوس آبی، رودخانه‌های پیچ در پیچ در میان جنگل‌های انبوه  معروف دنیا آنقدر تنوع زیستی را بوجود آورده است که هرساله میلیون‌ها توریست جذب تور برزیل می شوند. دیدنی‌ها، تفریحات و فعالیت‌های این کشور آنقدر زیاد است که همه سلیقه ها را پاسخ‌گو است. از سواحل شلوغ کوپاکابانا و ایپانما تا روستاهای بکر آمازون، توریست ها می توانند تقریباً از هر نوع تعطیلاتی را در تور برزیل لذت ببرند.

مردم برزیل

برزیلی‌ها مردمی پرشور و شادی هستند که دوست دارند اوقات خوشی داشته باشند. آنها تعطیلات آخر هفته را یا در سواحل می گذرانند و یا به استادیوم‌های فوتبال می روند. همچنین جشنواره‌ها و کارناوال معروفی نیز دارند که عشق به زندگی را به نمایش می‌گذارند. فرهنگ آرام و سرگرم کننده در تور برزیل مکمل زیبایی طبیعی خیره کننده آن در ایجاد یک مقصد ایده آل برای تعطیلات در آمریکای جنوبی می باشد.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: وسیله نقلیه محلی:
وسیله نقلیه اصلی: مدت:
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
کشورهای مورد بازدید
برزیل

کشور برزیل به این مطلب امتیاز دهید


شهرهای مورد بازدید
ریودوژانیرو

ریودوژانیرو به این مطلب امتیاز دهید