تور رومانی

تور رومانی

متاسفانه افراد بسیار کمی هستند که در مورد رومانی، این کشور زیبا در تقاطع اروپای مرکزی، شرقی و جنوب شرقی اطلاعات کافی داشته باشند. اگر کسی، تور رومانی را برای تعطیلات با شما پیشنهاد دهد، با خود فکر کنید که آیا مگر این کشور جاذبه‌ای هم برای دیدن دارد؟ در حالی که گردشگری رومانی مسیر توسعه را به سرعت طی کرده و امروزه رومانی خود را در میان جذاب‌ترین مقاصد اروپایی قرار داده است.

بخارست

 جاذبه‌های رومانی

اگر هنوز تردید دارید که تور رومانی برایتان جذاب و دلپذیر خواهد بود یا نه، ادامه مطلب را از دست ندهید. قصد داریم تا مهم‌ترین دلایل برای گردش در این کشور را به شما معرفی کنیم.

معماری اصیل و زیبا

معماری قدیمی زیبا را در سرتاسر این کشور خواهید دید. به ویژه در بخارست، جایی که با بسیاری از سازه‌های زیبا که بین جنگ‌های جهانی اول و دوم بنا شد09ند، روبرو خواهید شد.

کلیساهای شگفت‌انگیز

اگر همراه تور رومانی شدید، تماشای کلیساهای چوبی و صومعه‌های نقاشی شده، کنیسه‌ها و کلیسای جامع باشکوه را از دست ندهید.

تور رومانی

طبیعت زیبا

این کشور از مناظر بسیار متنوعی برخوردار است. از قله‌های بلند کوه‌هایی که به 3000 متر می‌رسند، تا تپه‌ها و دشت‌ها، دلتای دانوب و ساحل دریای سیاه. رودخانه‌ها، نهرها و دریاچه‌های بی‌شماری در این کشور وجود دارد. دو بزرگراه اصلی از کوه‌های کارپات عبور می‌کنند. Transalpina و Transfagarasan که در ارتفاعات بسیار بالا، با پیچ و خم‌ها و دره‌های عمیق، به همان اندازه‌ای که زیبا هستند. آنها  مهیج هم هستند و تجربه‌ای هیجان انگیز برای شما به ارمغان می‌آورند. رومانی هیچ کمبودی در طبیعت زیبا برای لذت بردن مردم محلی و مسافران ندارد. دلتای دانوب، پارک ملی Retezat، غار Scărişoara، پارک ملی Cheile Nerei-Beușnița، Ceahlău Massif، کوه‌های Piatra Craiului و در نهایت ابوالهول و بابل در این فهرست  هستند.

طبیعت رومانی

قلعه‌های زیبا

قلعه‌های قرون وسطایی بسیار زیبایی در این کشور وجود دارد که طی سفر با تور رومانی می‌توانید تصاویری به یاد ماندنی از آن‌ها ثبت کنید. مکان‌هایی مانند قلعه زیبای  پلس ، قلعه بران یا قلعه کوروین که در سراسر اروپا معروف هستند.

کشور نسبتا ارزانی است

رومانی یک مقصد گردشگری به صرفه است. قیمت هتل و غذا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین است. بنابراین دلیل خوبی است که رومانی را انتخاب کنید، زیرا نام آن در لیست ارزان‌ترین کشورهای اروپا برای بازدید قرار دارد. با پرسه زدن در بخارست، براشوف و سیبیو، طی تور رومانی برای شما آشکار می‌شود که رومانی هنوز مقصدی جا افتاده برای گردشگران نیست. این برای مسافران یک فرصت عالی است، زیرا تله‌های توریستی بسیار کم است یا اصلا وجود ندارد، بنابراین قیمت‌ها برای گردشگران بالا نیست. 

رومانی

مهمان نوازی مردم رومانی

در طی تور رومانی، طولی نمی‌کشد که متوجه می‌شوید رومانیایی‌ها مردمی بسیار صمیمی هستند. با وجود اینکه مسلط به زبان انگلیسی نیستند، بسیاری از آنها مشتاق هستند تا به شما کمک کنند. آنها حتی قبل از اینکه کمک بخواهید، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهند. کنجکاوی دیدن یک توریست آسیایی یک طرف، اما اینکه به شما بدون هیچ چشم داشتی به شما کمک کنند، جز مهمان نوازی چیزی نیست.

در تور رومانی با پارسوآ همراه شوید تا بیشتر با طبیعت و تاریخ این کشور آشنا شویم. اطلاعات بیشتر کشور رومانی را مطالعه بفرمایید.

مطالب مفید در زمینه سرمایه گذاری در رومانی و تحصیل در رومانی را نیز بخوانید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون/ مینی بوس
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت:
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
رومانی پر از تضاد های زیباست، از بافت شهری مدرن تا محله های قدیمی و زیبا. از طبیعت زیبا و بکر تا شهر های قرون وسطایی. در این تور ما از مهمترین و جذاب ترین قسمت های شهری ، تاریخی و طبیعت گردی منطقه دیدن خواهیم نمود.
روز اول- ورود به بخارست

ورود به بخارست، ترانسفر به هتل، وقت آزاد در اختیار گردشگر جهت استراحت و اقامت در هتل.

بخارست
تور بخارست

گشت 4 ساعته پانارومیک در شهر و بازدید سطحی در مهمترین دیدنی های شهر بخارست شامل: تئاتر ملی یون لوکا کاراگیاله، موزه رو باز خانه های سنتی و قدیمی مردمان رومانی، دیدار از ساختمان پارلمان دومین ساختمان بزرگ جهان، قدم زدن در بافت زیبا و قدیمی شهر، بازدید از بلوار کالیا یکی از قدیمی ترین بلوار های شهر، دیدار از خانه موزه جورج انسکا موسیقیدان رومانیایی، بازدید از طاق پیروزی معروف به پاریس کوچک، بازدید از ساختمانهای معروف و تاریخی از دوران قدیم تا دوران جدید، دیدار از بنای یادبود یهودیان و ساختمان موزه هنرهای زیبا. صرف ناهار و در ادامه دیدار از مناطق خرید. حدود ساعت 5 برای استراحت به هتل باز می گردیم، بعد از آن وقت آزاد در اختیار گردشگر می باشد تا از رستوران ها و تفریحات شبانه استفاده کنند.

پارلمان بخارست
بخارست
طبیعت رومانی
تور بخارست

بعد از صرف صبحانه ادامه گشت بخارست را خواهیم داشت،  از عمارت چائوشسکو رهبر قدیم رومانی بازدید می کنیم، و سپس به شهر Sibiu حرکت خواهیم نمود، در بین راه ناهار را صرف خواهیم نمود. بعد از رسیدن به Sibiu اتاق های هتل را تحویل خواهیم گرفت و پس از استراحتی کوتاه گشت نیمروزی خواهیم داشت. از میدان بزرگ وزیبای شهر بازدید می کنیم، این میدان ثبت میراث جهانی یونسکو می باشد. از رستوران های شبانه لذت خواهیم برد و برای اقامت به هتل باز می گردیم.

رومانی
تور رومانی
رومانی گردی
طبیعت رومانی
گشت بخارست

امروز پس از صرف صبحانه یکی از بزرگترین موزه های سنتی محیط باز اروپا را خواهیم دید، از برج و ساختمان شورا دیدن خواهیم نمود، از دومین کلیسای ارتودوکس رومانی دیدن می کنیم، و پس از صرف ناهار به شهر Cluj-Napoca حرکت خواهیم نمود. پس از رسیدن به این شهر و استراحتی کوتاه راهی گشت در این شهر خواهیم شد.

طبیعت رومانی
جاذبه های رومانی
کوه های رومانی

امروز به دیدار بافت قدیم شهر می رویم و از میدان و کلیسا های قدیمی شهر دیدن می کنیم، بعد از صرف ناهار به اطراف شهر و طبیعت زیبای منطقه می رویم، و بعد از آن به هتل باز می گردیم. شب را در اختیار خود هستید تا از خرید و رستوران های شبانه لذت ببرید.

طبیعت گردی رومانی
طبیعت گردی اروپا

امروز پس از تحویل دادن اتاق ها راهی شهر Brasov می شویم، در بین راه یکی از معروف ترین معادن نمک جهان را خواهیم دید، و بعد از آن راهی مقصد مان خواهیم شد. بعد از رسیدن به شهر Brasov به دیدنی های این شهر خواهیم پرداخت. این شهر ترکیبی از سنتی و مدرنیته می باشد که زیبایی های خاصی دارد.

شهر های رومانی
کلیسا های رومانی
طبیعت بخارست

پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها، از قلعه Bran که قلعه دراکولا نیز شناخته می شود دیدن می کنیم. این قلعه یکی از زیباترین لوکیشن های کشور رومانی و فیلم های مشهور جهانی می باشد که از آن دیدن می کنیم. بعد از آن راهی شهر بخارست می شویم، و بعد از رسیدن به بخارست وقت آزاد خواهید داشت تا از دیگر دیدنی های شهر لذت ببرید.

شهر های قرون وسطایی
دیدنی های رومانی
قلعه دراکولا
تاریخ رومانی

امروز تا زمان پرواز وقت آزاد خواهیم داشت، به فرودگاه حرکت خواهیم نمود تا با کوله باری از تجربیات و خاطرات خوش به تهران باز گردیم.

جاذبه های بخارست
شهر بخارست
جاذبه های مرتبط
تور رومانی
دلتای دانوب

از میان 300 منطقه طبیعی برتر جهان، دلتای دانوب با توجه به…

جاذبه های رومانی
جاذبه های رومانی

جاذبه های رومانی بطور عمده به دو بخشی دست ساخت انسانی و…


نوشته‌های مرتبط
تور رومانی
تاریخ رومانی

تاریخ رومانی تاریخ رومانی با درگیری و جنگ عجین است. از این…


کشورهای مورد بازدید
رومانی
رومانی

رومانی در جنوب شرق اروپا از مهمترین و زیباترین کشورهای اروپایی می…


شهرهای مورد بازدید
بخارست
بخارست

شهر بخارست پایتخت کشور رومانی با قدمتی چند هزار ساله یکی از…