تور 9 روزه کنیا و سافاری حیات وحش آفریقا و دیدار از مومباسا

 • تاریخ برگزاری چهارشنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۱۸ شب

در کنیا چه خواهیم دید؟

یکی از مهمترین تور های جذاب دنیا تور کنیا می باشد. اهمیت دیدار از شرق آفریقا در تور کنیا دلایل متفاوتی را می توان عنوان نمود بطور مثال شرق آفریقا از لحاظ تاریخی منطقه ای ست که نشانه های از انسان برای اولین بار نمایان شد.  از لحاظ جغرافیایی اغلب دارای مناظر زیبا و خیره کننده بکر و منحصر به فرد می باشد. همچنین در تاریخ معاصر در قرنهای 19 و 20 میلادی به عرصه رقابت بین کشورهای اروپایی تبدیل شد.

سافاری حیات وحش

طبیعت منطقه

در تور کنیا با بسیاری از این جاذبه های آشنا خواهیم شد. در تور کنیا از طبیعت زیبای شرق آفریقا دیدن می کنیم. ما به دیدار قبایل ماسایی می رویم که این مردمان هنوز به شکل بدوی در حال زندگی هستند. در تور کنیا از شهر نایروبی و جذابیت های تاریخی، فرهنگی و طبیعی این منطقه دیدن می کنیم. سافاری حیات وحش در بهترین و بزرگترین پارک های ملی را تجربه خواهیم نمود. دیدار از زندگی حیوانات، بسیاری از زیبایی های آفریقا از جذابیت های این تور می باشد.  مناطق حفاظت شده نایواشا، ناکورو، ماسایی مارا را بازدید می کنیم.

حیات وحش آفریقا

دیدار از قبایل بدوی

آشنایی با زندگی و مهاجرت حیوانات و حیات وحش آفریقا منطقه استوایی و آشنایی با زندگی قبایل بومی و دیدار از نحوه زندگی بشر اولیه به شکل  واقعی را خواهیم دید. ما از دره معروف ریفت،  شهر نایروبی و آشنایی با فرهنگ، تاریخ و طبیعت کنیا، و از رقص های بومی آفریقا دیدن می کنیم.  به دیدار موزه زیبای نایروبی خواهیم رفت تا از اسکلت ها و بقایایی انسان اولیه دیدن کنیم. به دیدار موزه مارها و پارک زرافه ها و لحظاتی خوش به همراه غذا دادن و عکاسی به زرافه ها خواهیم پرداخت. گشت و قایق سواری روی دریاچه نایواشا و پارک ملی ناکورو و سافاری در پارک ملی ماسایی مارا خواهیم رفت.

ماسایی

در تور کنیا از سواحل زیبای مومباسا با تفریحات دریایی نیز لذت خواهیم برد. شرکت پارسوآ تور منطقه شرق آفریقا و کنیا را بیش از 10 مرتبه با تجربه بسیار ارزشمند اجرا نموده است و جاذبه های کنیا را با خدمات ویژه اجرا خواهد نمود. در این تور از طبیعت و حیات وحش آفریقا لذت خواهید برد. همچنین برای دانستن بیشتر مفهوم سافاری اینجا را کلیک کنید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون سافاری
قیمت برای هر نفر ۱,۸۸۵ دلار + نرخ پروازی
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت: 9 روزه
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
تور کنیا یکی از بهترین تورهای شرق آفریقا می باشد که پارسوآ به دفعات آن را اجرا نموده است و تجربه خوبی در آن طراحی و اجرای آن دارد. در این تور با بسیاری از جاذبه های طبیعت گردی و فرهنگی یکنیا آشنا خواهید شد. امتیازات اقتصادی و کیفی این تور: در این تور علاوه بر اینکه کیفیت اجرا و خدمات آن حفظ شده است، از نظر قیمت نیز بسیار ارزان تر از تورهای مشابه با خدمات بیشتر می باشد. البته گشت های بیشتری نیز در مقایسه در نظر گرفته شده است. خدمات تور را در پایین جدول جزئیات اقامت مطالعه بفرمایید.
روز اول- پرواز به نایروبی

امروز پس از رسیدن به شهر نایروبی به منطقه نایواشا حرکت می کنیم و به محل اقامت خود در این شهر و در دل طبیعت اقامت خواهیم داشت. 

پیشنهاد می کنیم تا در ابتدا جاذبه های کنیا را کلیک کنید و مطالعه فرمایید.

سافاری

امروز پس از صرف صبحانه از طبیعت زیبای منطقه بازدید می کنیم، روی دریاچه نایواشا قایق سواری جذابی خواهیم داشت، پرنده نگری خواهیم داشت و از حیات وحش منطقه دیدن خواهیم کرد، سپس از دروازه جهنم دیدن می کنیم و از طبیعت منطقه لذت خواهیم برد. امشب را نیز در لوج اقامت خواهیم داشت.

تور آفریقا

پس از صرف صبحانه راهی منطقه حفاظت شده ناکورو می رویم و از  طبیعت زیبای منطقه دیدن می کنیم و بعد از آنجا به سوی پارک ملی و معروفترین منطقه کنیا به نام ماسایی مارا حرکت خواهیم نمود و شب را در لوج به استراحت خواهیم پرداخت.

حیات وحش آفریقا

امروز بعد از یک استراحت کافی و صرف صبحانه، تمام روز به سافاری حیات وحش در پارک ملی ماسایی مارا خواهیم رفت. پارک ملی ماسایی مارا یکی از مهمترین پارک ها ملی کنیا می باشد که ماه Jun/ خرداد ماه پذیرای میلیون ها حیوان وحشی می باشد که مناظر بی نظیری را همانند آنچه در فیلم های مستند حیات وحش می بینید، در این منطقه از نزدیک نظاره گر خواهید بود.

در این فصل، مهاجرت بزرگ از سمت تانزانیا به کنیا اتفاق می افتد که یکی از بزرگترین پدیده های حیات وحش می باشد و بسیاری از محققان و مستند سازان هر ساله در این فصل از منطقه ماسایی مارا دیدن می کنند. برای مطالعه بیشتر مهاجرت بزرگ را کلیک کنید و مطالعه بفرمایید.

پس از این سافاری جذاب برای استراحت و شب مانی به محل اقامت باز می گردیم.

تور کنیا

امروز گشت نیم روزی خواهیم داشت و از قبایل بدوی ماسایی دیدن خواهیم نمود و با نحوه زندگی و فرهنگ این مردمان و قبایل بدوی بیشتر آشنا خواهیم شد، و بعد از صرف ناهار به شهر نایروبی باز می گردیم. برای اطلاعات بیشتر، لینک مردمان ماسایی را مطالعه بفرمایید.

امشب در نایروبی وقت آزاد خواهید داشت تا از رستوران گردی های خوشمزه این شهر استفاده کنید، البته راهنمای تور پیشنهادات جذابی به شما خواهد داد.

 

آفریقا

پس از اینکه صبحانه خود را در هتل میل نمودید، تمام روز به گشت شهر نایروبی خواهیم پرداخت، از پارک زرافه ها دیدن می کنیم و به این حیوانات دوست داشتنی از نزدیک غذا می دهیم و با آنها عکس می گیریم، از موزه نایروبی که یکی از غنی ترین موزه های شرق آفریقا می باشد دیدن می کنیم، در این موزه بقایای انسانهای اولیه وجود دارد که دیدن می کنیم و بسیاری از آثار جذاب دیگر. از موزه مارها دیدن می کنیم، که بسیار دیدنی می باشد. بعد از آن بسوی خانه کنیا می رویم،  در این بازدید بسیار شاد از رقص های قبایل مختلف آفریقایی دیدن می کنیم و همچنین از انواع خانه های مختلف آفریقایی که هر کدام مختص قبیله های مختلف می باشد دیدن می کنیم.

پس از اتمام گشت ها وقت آزاد خواهید داشت تا به خرید صنایع دستی و سوغاتی بپردازید و شب را نیز در اختیار خود به رستوران گردی و کافه گردی سپری نمایید.

نایروبی

امروز بعد از این صبحانه خود را در هتل میل نمودید، اتاقها را باید تحویل بدهیم و راهی بندر مومباسا شویم. بسوی ایستگاه قطار می رویم و حدود 4 ساعت مسافت با قطار تا بندر مومباسا داریم. بعد از ورود به مومباسا به محل اقامت خود ترانسفر خواهیم شد.

مومباسا

امروز گشت نیم روزی مومباسا را خواهم داشت و بعد از آن وقت آزاد خواهید داشت تا از جاذبه های دریایی و سواحل زیبای اقیانوس هند لذت تمام را ببرید و شب را در ریزورت اقامت خواهید داشت.

تور کنیا

بعد از صرف صبحانه به نایروبی باز می گردیم تا با پرواز بین المللی و با خاطراتی جذاب به تهران باز گردیم.

بندر مومباسا
کد تور: 9223-1650440662392
مهلت ثبت نام: یکشنبه / ۱ خرداد
پایان: پنجشنبه / ۱۹ خرداد
هتل(ها) نوع اتاق اتاق دوتخته اتاق یک تخته تخت اضافه انتخاب
روی هتل ها کلیک کنید۱,۸۸۵ دلار۲,۲۵۰ دلار۱,۷۸۵ دلار

خدمات:
لیدر از ایران- لیدر محلی- بیمه سفر، 8 شب اقامت در هتل های ذکر شده، تعداد 6صبحانه، 6ناهار و 4شام طبق جدول توضیحات، کلیه گشت ها و وروديه ها طبق برنامه سفر، دیدار از موزه جذاب نایروبی، قایق سواری، خدمات و هزینه ویزا،

خدمات شامل این موارد نمی شود:
هزینه پرواز بین المللی، کلیه نوشیدنی ها، ترانسفرهای خارج از برنامه تور، انعام(تقریبا بطور کلی حدود 50 تا 70 دلار انعام درنظر داشته باشید)

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱هواپیما-هتلپارسوآهتلپارسوآهتللوج جنگلی
۲هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتللوج جنگلی
۳هتلپارسوآهتلپارسوآهتلپارسوآهتللوج جنگلی
۴هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتللوج جنگلی
۵هتلپارسوآطبیعتپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۶هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۷هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانپارسوآهتلریزورت ساحلی
۸هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانپارسوآهتلریزورت ساحلی
۹هتلپارسوآرستورانگردشگرهواپیما-هواپیما-

اقامت‌ها: ۸ شب هتل، ۱ شب هواپیما
پارسوآ: کلا ۲۰ وعده شامل: ۸ وعده صبحانه، ۶ وعده ناهار، ۶ وعده شام
گردشگر: کلا ۵ وعده شامل: ۳ وعده ناهار، ۲ وعده شام

قوانین تور پارسوآ

قوانین تور و مقررات عمومی تورهای پارسوآ کاشفان سزمین پارسوآ یک شرکت…

قوانین تورهای خارجی

قوانین تورهای خارجی توسط وزارت گردشگری ارائه می گردد و کلیه آژانس…

نوشته‌های مرتبط
جاذبه های کنیا
جاذبه های کنیا

 کشور کنیا، از جمله کشورهای آفریقایی است که حیات‌وحش بی‌نظیری دارد. جاذبه…


کشورهای مورد بازدید
جاذبه های کنیا
کنیا

خلاصه‌ای از کنیا کشور کنیا واقع در شرق قاره‌ی آفریقا، از جمله…


شهرهای مورد بازدید
تور کنیا
نایروبی

نایروبی نایروبی یکی از سرسبزترین شهرهای آفریقا است، با مناطق جنگلی شگفت…