تور اروپا

تور اروپا

همه ما میدانیم که اروپا علاوه بر شیک بودن و پر جاذبه از تاریخ غنی نیز برخوردار می باشد که در تور اروپا خواهیم دید. در تور شهرهای نمادین، مناظر خیره کننده، ترکیبی از فرهنگ ها و چیزهای زیادی برای تجربه کردن در سراسر این قاره باورنکردنی وجود دارد. در توراروپا، می‌توانید همه آن‌ها را در سفری گسترده در سراسر قاره ببینید، یا نگاهی عمیق به کشور خاصی که مورد علاقه‌تان است داشته باشید. سفرهای توریستی و تجاری رشد روز افزون صنعت گردشگری را برای اروپا به ارمغان داشته است.

در تور اروپا با ترکیبی از آفتاب، سواحل، مناظر و بناهای تاریخی، بازار های مد، همگی جاذبه های است که گردشگران را به خود جذب می کند. سفر و تور اروپا یک ماجراجویی واقعی است! این قاره مملو از کشورها، فرهنگ‌ها، غذاها، تاریخ و زبان‌های متنوع است که سفر به اروپا را آموزشی، الهام‌ بخش و صرفاً سرگرم‌کننده می‌سازد.

تور اروپا

می توانید در میان تاریخ زنده قدم بزنید

تمدن در اروپا سال هاست که وجود د دارد و در این قاره ساختمان هایی برای اثبات آن وجود دارد. وقتی می گویم شهرها قدیمی هستند، واقعا قدیمی هستند. قدمت برخی از آن ساختمان ها به حدود 2000 سال پیش میرسد، به خصوص در مکان هایی مانند رم. در مورد ساختمان های که می بینید مطالعه کنید، از موزه ها دیدن کنید و عکس های زیادی بگیرید. شهرهای اروپایی زنده هستند و یادآور گذشتگان هستند. آنها پر از داستان هایی هستند که فقط منتظر شنیدن هستند. فرهنگ اروپا چیزهای زیادی برای ارائه دارد که در اروپا خواهیم دید. می توانید در آکروپولیس قدم بزنید و مانند سقراط فکر کنید. یا می توانید در گذرگاه های سنگفرشی شهر قدیمی پراگ گم شوید و لذت ببرید. همه اینها دارای جاذبه های منحصر به فردی می باشند.

خیلی خوشمزه است

چه چیزی در اروپا می تواند سرگرم کننده تر از خوردن مانند اروپایی ها باشد؟  پنیر فرانسوی، پیتزای ایتالیایی، و … برخی از تجربیات آشپزی در کشورهای اروپایی بهترین لذت را دارند. ما برخی از بهترین کافه‌ها، رستوران‌ها و فروشندگان خیابانی را در هر شهری که بازدید می‌کنیم، پیدا کرده‌ایم و در تورهای خود قرار می دهیم.

غیرقابل انکار زیباست

جاذبه های اروپا عقب نشینی نمی کنند! از کوه های پر از برف آلپ سوئیس، فرانسه، ایتالیا و اتریش ببین تا جذابیت طلایی خط ساحلی ایتالیا. اروپا مملو از مناظر خیره کننده است. حتی مناظر شهری هم جذابیت منحصر به فرد خود را دارد. مهم نیست که سفرها و تور اروپا شما را به کجا می‌برد، مطمئناً از زیبایی‌هایی که شما احاطه شدید، متحیر خواهید شد.

اروپا گردی

یک کلمه: فرهنگ

اروپا تعدادی از بهترین تئاترهای روی کره زمین را دارد. آیا می دانستید که ایتالیا در هر متر مربع، بیش از هر کشور دیگری در جهان شاهکار دارد؟ یا اینکه موزه لوور بیش از 380000 شی دارد و 35000 اثر هنری را به نمایش می گذارد؟ در تور اروپا فرهنگ زیادی است که منتظر کاوش است.

دور زدن و گشتن آسان است

کشورهای اروپایی زمان زیادی برای تکمیل برنامه ریزی شهری و کنترل حمل و نقل عمومی داشته اند. این کار رفت و آمد را بسیار آسان می کند. مسافران می توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی از مناظر مختلف لذت ببرند. یک روز می تواند شامل آثار هنری، خرید، مکان های دیدنی معروف، غذاهای خوشمزه، معماری قرون وسطایی و استراحت باشد. همچنین، مرزهای باز منطقه شینگن امکان سفر در بسیاری از اروپا را با یک مهر پاسپورت در هنگام ورود و خروج ممکن می‌سازد.در تور اروپا ما همه این امکانات رو برای شما فراهم می کنیم.

خرید فوق العاده است

اروپا خانه برخی از پایتخت های مد جهان است. این امر خرید در خیابان‌ها را هیجان‌انگیزتر از حد معمول می‌کند. مطمئناً در بازارها و فروشندگان کوچک محلی، یادگاری هایی با قیمت مناسب پیدا خواهید کرد.

اروپا

پارسوآ تورهای متعددی را در اروپا طراحی و اجرا نموده است. با پارسوآ در تور اروپا همراه باشید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *