اسپانیا

شرح

کشور اسپانیا

اسپانیا، کشوری واقع در منتهی الیه جنوب غربی اروپا می باشد. این کشور حدود 85 درصد از شبه جزیره ایبری را پوشش می دهد که با همسایه کوچکتر خود پرتغال مشترک است. اسپانیا کشوری پرشور، پیچیده و متعهد به زندگی ست، هم سنتی زندگی می کنند و هم کشوری متنوع تر از آنچه تصور می کنید. این کشور در حدود 506 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و حدود 47500000 نفر جمعیت دارد و پایتخت آن مادرید می باشد. 

سرزمینی متنوع و حماسی

تنوع مناظر در اسپانیا روح را تحریک میکند.کوه های پیرینه یکی از رشته کوه های زیبا در اروا در این کشور واقع می باشد. از یک طرف کوه های پر از برف سیرا نوادا خود نمایی می کند و از طرف دیگر در سواحل شمال غربی اقیانوس اطلس خلیج های جذاب مدیترانه شما را بسوی خودش می کشاند. دهکده های زیبا و تپه ای با مناظر و دشت های زیبا خودنمایی می کند.

اسپانیا

خوراکی ها

غذا و نوشیدنی ها  وسواسی ترین نکته ملی در اسپانیا می باشد، البته دلیل خوبی هم دارند. آنها تنوع بی شماری در تهیه غذا های سنتی در جای جای این کشور دارند. شاید انتخاب و نام بردن از غذای خاصی بسیار مشکل باشد، اما مطمین باشید یکی از نکات شاخص سفر شما در کشور اسپانیا خواهد بود.

هنر از زندگی تقلید می کند

در این کشور شما ویرانه‌های بادگیر رومی، کلیساهای با قدرت و جواهرات نادر و بی‌نظیر و همچنین معماری دوران اسلامی را نظاره گر خواهید بود. ما از کشوری سخن می‌گویم که در آن تمدن‌های بزرگ تاریخ ظهور و سقوط داشتند و آثار مهمی از خود باقی گذاشتند. با توجه به موارد متنوعی که از تاریخ اسپانیا صحبت می شود، اما آنها در زمان حال زندگی می کند و سرزنده و شاد هستند.

اروپا

جشن ها و فستیوال ها

به طور کلی و سنتی، بیشتر تعطیلات در کشور اسپانیا ریشه مذهبی دارند. در سطح ملی، مهمترین آنها پنج شنبه مقدس (یا بزرگ)، جمعه خوب، دوشنبه عید پاک، کورپوس کریستی، جشن سنت جیمز و روز همه مقدسین است. مهمترین روز دوره کریسمس و روزی که کودکان در آن هدایایی دریافت می کنند، روز سه پادشاه است. در مقابل، تعطیلات غیر مذهبی و مدنی نسبتاً ناچیز بوده است. رژیم فرانکو 18 ژوئیه، روزی که جنگ داخلی اسپانیا شروع شد، یک تعطیلات ملی اعلام کرد، اما پس از سقوط ، این تعطیلات را کنار گذاشتند. از سال 1978 تعطیل رسمی ملی روز قانون اساسی (6 دسامبر) نامگذاری می باشد. کاتالونیا و کشور باسک تعطیلات رسمی "ملی" خود را دارند و هر یک از جوامع خودمختار خود را با تعطیلات منطقه ای جشن می گیرند.

تور اسپانیا

هنر و موسیقی

این مکان در سالهای حدود 1500 تا 1681 که به عنوان عصر طلایی شناخته می شود، درخشان ترین دوران تاریخ هنری اسپانیا می باشد. آثار ماندگاری در زمینه های ادبیات، تئاتر، معماری و نقاشی برخورد می کنیم. با این حال، هیچ زمانی این مکان به عنوان یک کشور حیاتی فرهنگی متوقف نشده است، و به ویژه قرن 20 به وضوح می بینیم که یک کشور بسیار سازنده و خلاق می باشد. در واقع، چند دهه اول آن را عصر نقره می نامند. اسپانیا کمک های زیادی به فرهنگ جهانی دارد، اما هیچکدام به اندازه میراث موسیقی آن، سازهای زهی، مورد پذیرش و علاقه جهانی قرار ندارد. گیتار از ساز محلی روم (کولی) به یک اصلی از سمفونی ها منتقل شد. همچنین سنت فلامنکو، از پیوند آهنگ‌های محلی عربی و اسپانیایی نشأت می‌گیرد. گردشگری مرتبط با موسیقی به بخش حیاتی اقتصاد این کشور بسیار مورد توجه می باشد.

کشور اسپانیا

در تور اروپا با پارسوآ همراه باشید.

قاره: اروپا