تور طبیعتگردی ویتنام از عجایب هفتگانه طبیعی جهان

 • تاریخ برگزاری چهارشنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۳۹ شب

تور ویتنام شهریور 1403

کشورهای ویتنام، لائوس و کامبوج که بین کشور های هند و چین واقع شده اند به ایندوچاینا معروف شده اند. این منطقه تاریخ پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته اند. با شرکت در تور ویتنام شهریور 1403 ، لائوس و کامبوج با بسیاری از جاذبه های این کشور ها آشنا خواهید شد. این کشور ها از ده مقصد برتر گردشگری در جهان می باشد. هر ساله هزاران نفر از سراسر جهان در تور ویتنام شهریور 1403 شرکت می کنند.

تور ویتنام شهریور 1403

ویتنام

ویتنام یک کشور در جنوب شرقی آسیا است و هم‌مرز با کشورهای چین، لائوس و کامبوج است. با مرکزیت در شهر هانوی. ویتنام با جمعیتی بالغ بر ۹۵ میلیون نفر یکی از کشورهای پرجمعیت منطقه است. این کشور دارای تاریخ و فرهنگ غنی و متنوعی است که به دلیل جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی خود به یک مقصد گردشگری محبوب تبدیل شده است.

ویتنام دارای سواحل طولانی و زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند است. همچنین، این کشور دارای مناظر طبیعی آرامش‌بخشی مانند کوهستان‌های سرسبز، دره‌های زیبا و دشت‌های وسیع است.

مردم ویتنام به طور کلی صمیمی و مهمان‌نواز هستند و فرهنگ آن‌ها شامل موسیقی، رقص، هنرهای دستی و آشپزی خاصی است که می‌تواند تجربه‌ی جذابی برای بازدیدکنندگان باشد. تور ویتنام شهریور 1403 تجربه ای بی نظیر برای شما به ارمغان خواهد داشت.

خلیج هالونگ

ویتنام در گذشته به دلیل جنگ‌های بسیاری که تحت تأثیر قدرتهای بزرگ بین‌المللی بود، معروف شد. اما امروزه، این کشور در حال توسعه اقتصادی قرار دارد و بخش‌هایی مانند صنعت، کشاورزی و گردشگری در آن رشد قابل توجهی داشته‌اند. ویتنام نیز با داشتن شهرهایی مانند هوشی‌مینه‌سیتی و دانانگ، به عنوان مراکز تجاری و صنعتی مهم در منطقه شناخته می‌شود.

هانوی

شهر هانوی که در تور ویتنام شهریور 1403 از آن بازدید می کنیم، با بیش از هزاران سال تاریخ و فرهنگ، قلب فعالیت هنری، تاریخی و فرهنگی ویتنام است. این شهر با بازارهای پرآوازه، معابد باستانی، بناهای تاریخی و موزه‌های گوناگون، گردشگران را به خود جذب می‌کند. معماری شهر، ترکیبی از ارثیه‌های آسیایی و فرانسوی را نشان می‌دهد. خیابان‌های پرتراکم و بافت بازارهای قدیمی محل تلاقی فرهنگ‌های مختلف و زندگی شهری می‌باشند. هانوی یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در جنوب شرق آسیا است که در تور ویتنام شهریور 1403 از آن بازدید می کنند.

هوچی مین

شهر هوچی‌مین، پایتخت اقتصادی و بزرگترین شهر ویتنام، با تاریخچه‌ای پرشور و فرهنگی چندلایه است. این شهر با شور و شوق خود و جاذبه‌های فراوانش، گردشگران و مسافران را در تور ویتنام شهریور 1403 به خود جلب می‌کند. بازارهای شلوغ و پرآوازه، معابد باستانی، موزه‌های تاریخی و محل‌های مذهبی جزء جاذبه‌های اصلی هوچی‌مین هستند.

معماری متنوع این شهر نمایانگر تاثیرات فرهنگی مختلف در طول تاریخ است. خیابان‌های پرتراکم و فعالیت شبانه‌روزی هوچی‌مین، زندگی اجتماعی و فرهنگی پویایی را به نمایش می‌گذارد که همه اینها را در تور ویتنام شاهد خواهید بود.

خلیج هالونگ

خلیج هالونگ، یکی از شگفتی‌های طبیعی و بزرگترین جاذبه‌های گردشگری در تور ویتنام شهریور 1403 است. مناظر زیبای این خلیج، با صخره‌هایی که از زیر آب بلند می‌شوند و تشکیلات سنگی عجیب و غریب، هر ساله میلیون‌ها گردشگر را جذب می‌کند. قایق سواری در آب‌های سرسبز خلیج، ارمغانی از آرامش و زیبایی طبیعت را برای شما در بر دارد.

خلیج هالونگ در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و برای علاقمندان به طبیعت و ماجراجویی، یک مقصد بی‌نظیر است. در تور ویتنام از کروزهای سنتی و جذاب در خلیج هالونگ استفاده خواهیم نمود و سه روز را  با تفریحات آبی جذاب از این خلیج لذت خواهیم برد. 

مزیت برتری شرکت پارسوآ چیست؟

ما در شرکت پارسوآ ضمن حفظ کیفیت و کمیت تور ، با توجه به تعداد ثبت نامی، دو بار به شما تخفیف می دهیم!!!!، حالا چگونه؟؟!!
تخفیف اول : شما اگر گروه خانوادگی یا دوستانه باشید یک تخفیف خواهید گرفت و مرحله تخفیف دوم بدین گونه است که از زمان ثبت نام تا زمان اجرا و حرکت تور با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان به همه نفرات تور تخفیف داده خواهد شد. به جدول قیمت ها مراجعه نمایید.

شما اگر با گروه دوستان و خانواده سفر کنید، یک تخفیف جداگانه خواهید گرفت و هر چقدر تعداد نفرات تور زیاد شود، یک تخفیف گروهی نیز خواهید گرفت. پس از دوستان خود دعوتکنید تا مشارکت بیشتری داشته باشند تا تخفیف بیشتری بگیرید.

 

در کل، ویتنام یک کشور زیبا و پرطراوت است که با تاریخ، فرهنگ و طبیعت خود، هر ساله گردشگران بسیاری در تور ویتنام شهریور 1403 شرکت می‌کنند. در تور ویتنام شهریور 1403  با ما همراه باشید. چنانچه در تور ویتنام شهریور 1403 با ما همراه باشید، بسیاری از جاذبه های تاریخی و طبیعت گردی منطقه را نظاره گر خواهید بود.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون/اتوبوس توریستی
قیمت برای هر نفر ۱,۱۴۵ دلار + نرخ پروازی
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت: 10 روز
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
جاذبه های این تور: شهر هانوی، معبد هوچی مین، کروز و اقامت در خلیج هالونگ از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا، شهر هوچی مین، تونل های کوچی، دلتای مکونگ، شهر هانوی، نینه بین.
روز اول-پرواز به شهر هوچی مین

امروز در فرودگاه امام  به سوی شهر هوچی مین پرواز خواهیم داشت.

پس از ورود به شهر هوچی مین و انجان تشریفات گمرکی و ویزا، به محل اقامت خود راهی خواهید شد و به استراحت خواهید پرداخت.

بعد از صبحانه راهی دلتای مکونگ می شویم، در اطراف این دلتا کارخانه های نارگیل زیادی در مسیر وجود دارند،  همچنین خانوادهایی که تولید کننده انواع محصولات محلی مانند آب نبات نارگیل، کاغذ برنج،را خواهید دید. پس از رسیدن، سوار قایق می شویم که در رودخانه بزرگ مکونگ و در کنار مردمان محلی قایق سواری کنیم.  از کارخانه‌های محلی دیدن می کنید و در آنجا چای عسل را می‌چشید و می‌بینید که مردم محلی چگونه شیر نارگیل تولید می‌کنند و البته می‌توانید آن را امتحان کنید یا در باغی که مردم محلی به زنبورهای عسل غذا می‌دهند قدم بزنید. بعد از دیدار از این منطقه زیبا به هوچی مین باز می گردیم و  از کاخ اتحاد دیدن می کنیم که این مکان شاهد جنگ شدید ویتنام بود. این ساختمان بزرگ امروزه، موزه و سالن پذیرایی های رسمی است. در نزدیکی کاخ، کلیسای جامع نوتردام (فقط نمایی از بیرون)، به بازار بن تان برای خرید و گشت و گذار خواهیم رفت، سپس به هتل باز میگردیم. در ادامه وقت آزاد خواهید داشت تا از بازار های محلی و رستوران های شاد شبانه لذت ببرید.

تورویتنام

امروز پس از صرف صبحانه راهی گشت های شهری خواهیم شد،  به دیدار تونل های کو چی می رویم – شبکه ای با بیش از 200 کیلومتری تونل های پیچ در پیچ که زمانی نقشی حیاتی در جنگ ایفا کردند. این تونل ها کارایی های مختلفی داشتند، از جمله درهای تله‌ای، محل‌های زندگی ویژه،انبارها، کارخانه‌های سلاح، بیمارستان‌های صحرایی، مراکز فرماندهی و آشپزخانه‌ها. به درون این تونل ها خواهیم رفت تا از نزدیک احساس بیشتری به این مکان ها پیدا کنیم. بعد از بازدید این تونل های مرموز و اتمام گشت ها به سوی فرودگاه می رویم تا به سوی شهر هانوی پرواز کنیم، به محض ورود به هانوی به سوی محل اقامت خود می رویم تا شب را در این شهر پر هیاهو استراحت کنیم.

دلتای مکونگ

بعد از صبحانه به گشت های شهر هانوی خواهیم پرداخت، تور  خود را به سمت پاگودای زیبای تران کوک واقع در سواحل دریاچه غربی شروع می کنید و از مجموعه هوشی مین، از جمله مقبره هوشی مین – آخرین محل استراحت پدر بزرگ ویتنامی یا عمو هو، رئیس جمهور مشهور ویتنام بازدید می کنید. خانه رکابی چی مین – جایی که او از سال 1958 تا 1969 در آن زندگی می کرد. مکان بعدی به معبد ادبیات- اولین کالج ویتنام و مکانی که به کنفوسیوس اختصاص داده شده است، خواهید رفت. سپس برای استراحت و اقامت شبانه به هتل خود باز می گردیم.

پس از صرف صبحانه حدود یک ساعت به سمت جنوب هانوی سفر خواهیم نمود، در رودخانه زیبای نینه بینح  مناظر بی بدیلش در دل رودخانه ای زیبا قایق سواری خواهیم نمود و ناهار را در رستورانی محلی میل می کنید و در ادامه به گشت و گذار خواهیم پرداخت و سپس به سوی هانوی باز خواهیم گشت. شب را می توانید از رستوران های شاد شبانه استفاده کنید و برای اقامت شبانه به هتل باز گردید.

امروز سفر چهار ساعته زمینی به خلیج هالونگ داریم، بعد از رسیدن به این خلیج زیبا که یکی از اعجایب هفتگانه دنیا می باشد، وارد کروز می شویم و در سه روز آینده گشت ها و تفریحات متنوعی روی کروز و خلیج هالونگ خواهیم داشت. امروز از روی عرشه یا کابین های خود شاهد مناظر زیبای خلیج خواهیم بود. کایاک سواری خواهیم داشت، از غار آبی بازدید می کنیم، و بعد از بازگشت به کروز می توانید در کلاس های آموزشی آشپزی محلی تجربیات خوشمزه ای را کسب کنید. بعد از میل نمودن شام از دیگر سرگرمی های فراهم شده مانند ماهی گیری استفاده نمایید. شب را در کروز اقامت خواهیم داشت.

هالونگ بی

صبح زود می توانید روی عرشه کروز بروید و روز خود را با حرکات تای چی با مربی شروع کنید و بعد برای میل نمودن صبحانه به رستوران کروز بروید، در طول روز نیز از جزایر زیبای دیگر دیدن می کنید، از جزیره “کتبا” دیدن می کنید، در سواحل زیبای منطقه شنا  و قایق سواری خواهید داشت، و بعد از آن برای استراحت و اقامت به کروز باز خواهید گشت. امشب را نیز در کروز اقامت خواهید داشت.

خلیج هالونگ

امروز بعد از یک گشت و گذار دیگر در قسمت های دیگر خلیج هالونگ به اسکله کروز ها باز می گردیم و بعد از تحویل دادن کابین ها حدود چهار ساعت به سوی شهر هانوی خواهیم رفت. بعد زا ورود به شهر هانوی به فرودگاه خواهیم رفت تا با خاطراتی خوش این کشور زیبا را به سوی ایران ترک کنیم.

هانوی
کد تور: 12878-1696670195582
مهلت ثبت نام: پنجشنبه / ۲۵ مرداد
پایان: جمعه / ۱۶ شهریور
هتل(ها) اتاق دوتخته اتاق یک تخته کودک(زیر12 سال) با تخت انتخاب
هتل های ۴ ستاره
۱,۳۴۵ دلار۱,۷۴۵ دلار۱,۲۳۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۱۰ تا ۱۴] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۱,۱۸۵ دلار۱,۵۷۵ دلار۱,۰۸۵ دلار
تعداد کل تور بین [۱۵ تا ۱۹] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۱,۱۴۵ دلار۱,۵۳۵ دلار۱,۰۴۵ دلار
تعداد کل تور بین [۲۰ تا ۲۴] نفر باشد

جزئیات اقامت

خدماتی که شامل این تور می شود:
بیمه مسئولیت مدنی، 9 شب اقامت در هتل ها و کروز 4 ستاره، کلیه گشت ها مطابق برنامه سفر، کلیه ورودیه ها، لیدر فارسی زبان با تجربه به همراه تور، لیدر محلی، کلیه ترامسفرهای تور، تعداد 9 صبحانه، 8 ناهار و 2 شام، تعداد 2 پرواز داخلی، هزینه ویزاهای ویتنام ، 2 شب و 3 روز کروز لوکس بصورت فول برد، کلیه تفریحات و فعالیت های خلیج هالونگ از جمله قایق سواری،

خدماتی که شامل این تور نمی شود:
هزینه پرواز بین المللی، خروجی، کلیه نوشیدنی ها، گشت ها و ترانسپورت هایی که خارج از روزشمار تور می باشند، انعام به عوامل محلی، هزینه بار اضافی،

توجه:
-با توجه به زدیک شدن تاریخ حرکت، رزرو بلیت پرواز را به همکاران ما در پارسوآ بسپارید.
-هر گونه تغییراتی ناخواسته ای در رزرو هتل ها پیش آید، هتل های با همان کیفیت و یا حتی بهتر جایگزین خواهد شد.

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱هواپیماگردشگرهواپیماگردشگرهواپیماگردشگرهتل-
۲هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۳هتلپارسوآرستوران-رستورانگردشگرهتل-
۴هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۵هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۶هتلپارسوآرستورانپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۷هتلپارسوآکشتی تفریحیپارسوآکشتی تفریحیپارسوآکشتی تفریحی-
۸کشتی تفریحیپارسوآکشتی تفریحیپارسوآکشتی تفریحیپارسوآکشتی تفریحی-
۹کشتی تفریحیپارسوآکشتی تفریحیپارسوآرستورانگردشگرهتل-
۱۰هتلپارسوآرستورانپارسوآهواپیماگردشگرهواپیما-

اقامت‌ها: ۷ شب هتل، ۲ شب کشتی تفریحی، ۱ شب هواپیما
گردشگر: کلا ۱۰ وعده شامل: ۱ وعده صبحانه، ۱ وعده ناهار، ۸ وعده شام
پارسوآ: کلا ۱۹ وعده شامل: ۹ وعده صبحانه، ۸ وعده ناهار، ۲ وعده شام

جاذبه های مرتبط
خلیج هالونگ
هالونگ

هالونگ یکی از میراث جهانی یونسکو است که 150000 هکتار وسعت دارد.


نوشته‌های مرتبط
آب و هوای ویتنام
آب و هوای ویتنام

آب و هوای ویتنام، لائوس و کامبوج و مناسب‌ترین فصل برای سفر…

غذاهای ویتنام
غذاهای ویتنام

 عطر و بوی غذاهای ویتنام، لائوس و کامبوج گردشگران را حتی اگر…

جاذبه های ویتنام
جاذبه های ویتنام

جاذبه‌ های گردشگری ویتنام کشور ویتنام، به سبب موقعیت جغرافیای ویژه‌ای که…


کشورهای مورد بازدید
جاذبه های ویتنام
ویتنام

ویتنام، کشوری در جنوب شرقی آسیا است و از طبیعتی بکر و…


شهرهای مورد بازدید
هانوی
هانوی

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چه چیزی در هانوی جالب است…

رفتن به نوار ابزار بیرون رفتن