خدمات

آژانس گردشگری و خدمات مسافرتی پارسوآ خدمات متفاوت و قابل رقابتی را برای مسافران و گردشگران فراهم نموده است که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

  • تورهای خارجی: پارسوآ تمامی تورهای خارجی خود را بطور مستقیم و بدون واسطه طراحی، برنامه ریزی، رزرو،  و اجرا  می نمایید. بدین گونه علاوه بر اینکه خود نظارت مستقیم برا کیفیت اجرا دارد، مسافران از قیمت های رقابتی نیز بهره می برند.
  • تورهای داخلی: در زمینه تورهای گروهی داخلی نیز، شرکت پارسوآ تمامی تورهای خود را بدون واسطه طراحی و اجرا می نماید.
  • رزرو مکان های اقامتی: شرکت پارسوآ با دارا بودن پنل های رزرواسیون مختلف امکان رزرو هتل های تک را در سراسر ایران و جهان  با قیمت های رقابتی دارا می باشد. برای این منظور با شرکت در زمینه رزرو محل اقامت خود با پارسوآ در تماس باشید.
  • رزرو پرواز: شرکت پارسوآ با داشتن پنل های اختصاصی امکان خرید بلیط هایی داخلی، خارجی و بلیط های داخلی کشور های دیگر را دارا می باشد. کافی ست با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.
  • تورهای اختصاصی همه روزه: شرکت پارسوآ برای آن دسته از افرادی که امکان سفر گروهی ندارند نیز برنامه ریزی دارد. بدینگونه که هر زمانی اراده کنید شرکت پارسوآ برای شما برنامه ریزی دارد و ی توانید از خدمات سفر در مقصد مورد نظر خود بهره ببرید. این خدمات اختصاصی تورهای روزانه شامل رزرو محل اقامت، ترانسفر ها، راهنمای سفر، پرواز و رزرو بلیت های مختلف می باشد.

شرکت پارسوآ با سابقه چندین ساله مدیران شرکت در زمینه طراحی و اجرای مستقیم و بی واسطه تور ها فعالیت می نماید. این شرکت خدمات بسیار زیادی در سالهای اخیر خدمات مختلف تور ارائه نموده است و تورهای موفقی در اکثر کشورهای اروپایی، آفریقایی و جنوب شرق آسیا اجرا نموده است. همچنین علاوه بر طراحی و اجرای تور توان ارائه خدمات جداگانه نظیر رزرو محل های اقامت و پرواز را نیز دارا می باشد.