تور آنتالیا

تور آنتالیا

 ممکن است یکی از دوستانتان برای تعطیلات پیش رو به شما تور آنتالیا پیشنهاد کند. اما شما دقیقا نمی‌دانید که چه چیزی در این شهر بزرگ ترکیه انتظارتان را می‌کشد. پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید تا با جاذبه‌های طبیعی، سواحل و تفریحات دریایی آنتالیا آشنا شوید.

آنتالیا

آیا آنتالیا ارزش دیدن دارد؟!

در پاسخ به این سوال که آیا آنتالیا ارزش دیدن و صرف هزینه برای سفر را دارد یا خیر، به طور قاطع باید گفت: بله! آنتالیا بین دریای مدیترانه و کو‌ه‌های توروس واقع شده است و یکی از استراحتگاه‌های اصلی کشور ترکیه برای تعطیلات است.  شهری که زیبایی طبیعی در کنار آثار تاریخی، چشم‌ها را به خود  جلب می‌کند. علاوه بر اینکه غرق در گذشته‌ای باستانی است، میزبان سنت‌ها و آداب و رسوم مذهبی متعددی نیز هست.

 

جاذبه‌های طبیعی آنتالیا

بیشتر گردشگرانی که از تور آنتالیا استقبال می‌کنند به خاطر سواحل باشکوه آن می‌‌آیند. گزینه‌های زیادی برای گردش وجود دارد، از جمله آنها:  سواحل درخشان، ساحل فیروزه، گشت و گذار در داخل شهر،  مناطق کوهستانی ناهموار ، شهرهای باستانی. فکرش را بکنید همراه تور آنتالیا شوید و در مسیر  لیسیایی بدوید یا دوچرخه سواری کنید، این تجربه فوق‌العاده خواهد بود.

شهر آنتالیا

سواحل آنتالیا

آنتالیا، ساحل زیبا برای استراحت، بالن سواری و شنا، کم ندارد. اما قطعا یکی از بهترین سواحل آن،استراحتگاه شلوغ و پر زرق و برق لارا در شرق این شهر است. به لطف هتل‌های فوق‌العاده و سرگرمی‌های بی‌وقفه، که اغلب به لاس‌وگاس تشبیه می‌شود، بزرگترین جاذبه ساحلی این منطقه لارا است.

 

 آبشارهای آنتالیا

آبشارهای دودن که درست خارج از شهر آنتالیا قرار دارد. آنجا زیبایی طبیعی خیره کننده ترکیه را به نمایش می گذارد و منظره ای مسحورکننده برای دیدن است.  تصاویر جذابی برای اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی در این منطقه می‌توانید ثبت کنید.

 

تفریحات آبی در آنتالیا

از سواحل زیبا که بگذریم، باید به پارک‌های آبی آنتالیا بپردازیم که لحظات لذت بخشی را با سرسره‌ها و فعالیت‌های سرگرم کننده فراهم می‌کنند. پارک آبی Aqualand Aqua Park آنتالیا در مرکز این شهر واقع شده است و اولین پارک آبی آنتالیا است. این پارک هم مهندسی جذابی دارد و هم در منطقه طبیعی بسیار دلپذیری قرار گرفته است. بنابراین اگر با تور آنتالیا سفر کردید، حتما از تفریحات این پارک بهره‌مند شوید. از دیگر پارک‌های آبی این شهر می‌توان به The Land of Legends Theme Park & ​​Aqua Park، پارک آبی دولوسو در کمر و اکواجوی اشاره کرد.

تور آنتالیا

جاذبه‌های تاریخی آنتالیا

آنتالیا پر است از تاریخ، نمادها، بناها و نشانه‌ها. وقتی پا به برخی مناطق قدیمی این شهر مانند کالیچی می‌گذارید، انگار سوار ماشین زمان شده‌اید و به عقب بازگشته‌اید. در سفر با تور آنتالیا، تماشای دروازه هادریان را از دست ندهید.  این بنا متعلق به 130سال پس از میلاد است و علاوه بر قدمت از نظر هنر و معماری نیز بسیار برجسته است.

تاریخ آنتالیا

چه فصلی از سال را برای بازدید از آنتالیا انتخاب کنیم؟

آنتالیا به دلیل داشتن هتل‌های مجلل، سواحل خیره کننده و مجموعه‌ای چشمگیر از جاذبه‌های تاریخی، یکی از محبوب‌ترین مقاصد تعطیلات برای مردم سراسر جهان است. این شهر با تابستان‌های گرم و آفتابی و زمستان‌های معتدل، مقصدی در تمام طول سال به شمار می‌رود. بنابراین هیچ وقت زمان بدی برای ثبت نام در تور آنتالیا و بازدید از این شهر جذاب نخواهد بود.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون/ می نی بوس
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت:
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
کشورهای مورد بازدید
استانبول
ترکیه

کشور ترکیه یکی از زیباترین کشورهای جهان است که با داشتن جذابیت‌های…


شهرهای مورد بازدید
آنتالیا

آنتالیا شهری با قدمت زیاد و بندری تفریحی در ترکیه است که…