تور عمان بهمن 1402( 8 رزه)

 • تاریخ برگزاری چهارشنبه / ۱۸ بهمن ۱۴۰۲۷ شب

تور عمان بهمن 1402

ما در تور عمان بهمن 1402 با بسیاری از جاذبه های کشور عمان آشنا خواهیم شد.این کشور در شبه جزیره عربستان است، با پایتخت آن مسقط. عمان با تاریخ و فرهنگ غنی، مناظر زیبا و آداب و رسوم دلنشین خود، یک مقصد گردشگری منحصر به فرد در خاورمیانه است. این کشور با جاذبه‌هایی همچون قلعه های باستانی، مسجد سلطان قابوس، کوه های جبل شمس و صحرای واحه،  وادی بنی خالد شناخته می‌شود. عمان آب و هوای معتدلی دارد و به عنوان یک مقصد معتدل در خاورمیانه شناخته می‌شود. عمان با فرهنگ مهمان‌نوازی خود، گردشگران را به استقبال می‌گیرد و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را ارائه می‌دهد. در تور عمان بهمن 1402 با پارسوآ همراه باشید.

در ادامه اطلاعاتی از دیدنی های این تور ارائه می شود.

تور عمان

چرا با پارسوآ؟

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پارسوآ با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و دارای شعبه مستقل و مستقر در کشور عمان ارائه دهنده خدمات سفر و تور عمان می باشد. این شرکت با دارا بودن یک شرکت گردشگری دیگر در کشور عمان بدون واسطه و تحت نظر مدیریت این شرکت در شهر مسقط مستقر می باشد. از اینرو خدمات ارائه شده باکیفیت بهتر و بدون واسطه ارائه می گردد. در تور عمان بهمن 1402 با ما همراه باشید.

تور مسقط

شهر مسقط

در تور عمان بهمن 1402 از شهر مسقط با بسیاری از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی آشنا خواهیم شد. مسقط، پایتخت کشور عمان، یک شهر زیبا و مدرن است که در ساحل خلیج عمان قرار دارد. این شهر با آب‌های آبی و صاف خلیج و کوه‌های دور اطراف محصور است. مسقط یک ترکیب بین طبیعت و فرهنگ است.  شهر مسقط با مساجد زیبا، بازارهای قدیمی، مال های مدرن و شیک، قصرها و قلعه‌های تاریخی غنی است. جاذبه‌هایی مانند مسجد سلطان قابوس، قلعه الجلاله، بازار مطرح، سالن اپرا، مکان‌های برجسته شهر هستند. در تور عمان بهمن 1402 با ما همراه باشید.

مسقط با مردم دوست‌داشتنی و مهمان‌نواز خود شهرت دارد. فرهنگ و آداب و رسوم عمانی در این شهر زنده است و بازدیدکنندگان را به تجربه‌ای از هماهنگی بین مدرنیته و ارزش‌های سنتی دعوت می‌کند.  مسقط با شیوه زندگی آرام و معتدل، مراکز خرید مدرن، رستوران‌ها و مناطق تفریحی برای گردشگران را فراهم می‌کند. این شهر پذیرای توریست‌های علاقه‌مند به تاریخ، فرهنگ و تجربه‌های طبیعی است.

قلعه نیزوا

شهر نیزوا

در تور عمان بهمن 1402 از شهر نیزوا نیز دیدن می کنیم.

نیزوا یکی از شهرهای زیبا و تاریخی کشور عمان است. این شهر با داشتن بازارهای محلی، آثار تاریخی و فرهنگ متنوع، گردشگران را به خود جذب می‌کند. بازدید از قلعه نیزوا، مسجد عمار بن عبدالله و بازار نیزوا از جمله جاذبه‌های مهم این شهر است. این شهر با فرهنگ و آداب و رسوم خود، به تجربه‌ای از زندگی محلی و سنت‌های عمانی عجین شده است.  نیزوا با آب و هوای معتدل خود در طول سال، یک مقصد آرام و دلنشین برای گردشگران است. با ترکیبی از طبیعت، فرهنگ و آرامش، نیزوا یک مکان منحصر به فرد برای سفر و استراحت است.

تور عمان بخمن 1402 را همراه با پارسوآ تجربه کنید.

قلعه بهلا

قلعه بهلا نیز یکی از مکان هایی است که تور عمان بهمن 1402 بازدید می کنید. یک قلعه تاریخی و استثنایی در کشور عمان است. این قلعه با تاریخچه‌ای به دوران پرافتخار عمانی، قلعه بهلا یک جاذبه فرهنگی و تاریخی برای بازدیدکنندگان است. قلعه بهلا با معماری منحصر به فرد خود، طراحی شده است. با دیوارهای ضخیم، برج‌های نگهبان و باغ‌های داخلی، این قلعه به زمانی که به عنوان پاسگاه نظامی استفاده می‌شد. همچنین، از بالای قلعه بهلا، مناظری فوق‌العاده از اطراف شهر و ساحل خلیج عمان قابل مشاهده است. این چشم‌اندازها علاوه بر زیبایی، به بازدیدکنندگان احساس آرامش و شگفتی می‌دهند. قلعه بهلا یک جواهر در تاج تاریخی عمان است و یک مقصد برجسته برای گردشگران و علاقه‌مندان به تاریخ و فرهنگ است.

در تور عمان بهمن 1402 از بسیاری دیگر از جاذبه های طبیعی مانند کویرف وادی و سواحل زیبا دیدن خواهیم نمود.

 
این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون/مینی بوس
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت: 8 روز
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
ما در این تور مجموعه ای از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعتگردی را برای شما گردآوری نموده ایم که به این شرح می باشد: بازدید از محوطه بیرونی کاخ العالم، موزه عمان، قلعه های تاریخی ریشه در تاریخ ایران باستان، بازدید از شهرهای نیزوا وبهلا، جبل شمس و سافاری در جبل شمس، کویر پر ستاره، سواحل زیبا، بازدید از بازار قدیمی مطرح،
روز اول- ورود به مسقط

پس از ورود به مسقط به محل اقامت خود منتقل خواهید شد تا به استراحت بپردازید. البته پیشنهاد می شود از مال های بزرگ و زیبای شهر مسقط دیدن کنید.

پروازنپال

پس از میل نمودن صبحانه راهی دیدنی های شهر مسقط می شویم. حدود ساعت 7:30 دقیقه حرکت خواهیم نمود و از مسجد جامع سلطان قابوس که بزرگترین مسجد عمان و پنجمین مسجد بزرگ جهان می باشد بازدید می کنیم. این مسجد به دست معماران ایرانی ساخته شده است و همچنین فرش دست بافت ایرانی در این مسجد خودنمایی می کند، از سالن زیبای خانه اپرا دیدن می کنیم که یکی از شاهکارهای معماری و سالن موسیقی در جهان می باشد. بعد از آن وقت آزاد دارید تا از مال های بزرگ و زیبای عمان دیدن کنید و زمانی را برای خرید و گشت سپری کنید. امشب را در مسقط اقامت خواهیم داشت.

اپرا هاوس
مسجد سلطان قابوس

امروز تا ظهر وقت آزاد خواهید داشت تا از تورهای اختیاری و یا سواحل عمان  لذت ببرید. پیشنهاد جذابی داریم برای شما که تور جزایر دیمانیات را خریداری نمایید تا به شنا و اسنورکلینگ بپردازید و شانس دیدن و شنا کردن با نهنگ های مهاجر و یا کوسه ها را داشته باشید، ساعت 2 به دیدار موزه ملی عمان، کاخ العالم، و بازار مطرح می رویم. و بعد از اتمام گشت ها به محل اقامت خود باز می گردیم.

سواحل عمان
تور عمان
بازارعمان
کاخ العالم

بعد از میل نمودن صبحانه و تحویل دادن اتاق ها به سمت جبل شمس خواهیم رفت و با ماشین های آفرودی به بالای ارتفاعات این کوه زیبا خواهیم رفت و مناظر و دره های زیبای را ناظر خواهیم بود. بعد از آن بسوی بهلا می رویم و از قلعه عظیم بهلا که به جا مانده از دوره ساسانیان و ساخته شده توسط ایرانی ها می باشد بازدید می کنیم و از عظمت ابعاد آن شگفت زده خواهید شد. این قلعه در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. بعد از آن به سوی شهر نیزوا می روسم و شب را در این محل اقامت خواهیم نمود.

جبل شمس عمان
قلعه بهلا

پس از میل نمودن صبحانه، از قلعه تاریخی، شهر نیزوا و بازار قدیمی بازدید می کنیم، سپس راهی کویر بیدیه می شویم تا شب را در کویر پر ستاره سپری کنیم، در طول روز نیز با ماشین های آفرودی به دل کویر می زنیم تا هیجان کویر را نیز تجربه کنیم.

قلعه نیزوا
کویر عمان

پس از صبحانه و خروج از محل اقامت، راهنمای تور شما را به سمت وادی بنی خالد که زیباترین وادی عمان با نخل‌های نامحدود و آب شفاف است می روید. در طول این وادی با استخر های زیادی مواجه می شوید که درون آنها می توانید شنا کنید. بعد از اتمام گشت های این وادی به سوی شهر صور می رویم و در محل اقامت خود به استراحت و لذت بردن از مناظر دریایی می شوید.

وادی بنی خالد
تورعمان

روز خود را با بازدید از شهر ساحلی صور شروع می کنیم، که به خاطر تاریخ دریایی غنی خود شناخته شده است. از موزه دریایی شهر بازدید می کنیم که نشان از تاریخ کهن آنها در کشتی سازی می باشد.  از گردش در اطراف فانوس دریایی لذت ببرید که مناظر پانوراما از دریای عمان را نمایش می دهد. شب را نیز می توانید در کنار ساحل لذت ببرید.

شهرصور
تور مسقط

بعد از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها به سوی فروگاه بین المللی مسقط راهی می شویم تا باخاطراتی خوب این کشور زیبا را ترک نماییم.

عمان
کد تور: 12890-1700749184278
مهلت ثبت نام: سه شنبه / ۱۷ بهمن
پایان: چهارشنبه / ۲۵ بهمن
هتل(ها) اتاق دو تخته اتاق یک تخته تخت اضافه کودک زیر12 سال انتخاب
۸۳۵ دلار۱,۰۹۵ دلار۷۱۵ دلار۴۳۵ دلار
۷۴۵ دلار۹۳۵ دلار۶۵۵ دلار۴۳۵ دلار

جزئیات اقامت

با توجه با به تغییرات نرخ پرواز نسبت به رزرو بلیط پروازی خود زودتر اقدام فرمایید و یا تهیه آن را به ما بسپارید.

خدمات تور:
لیدر فارسی زبان به همراه تور، 7 شب اقامت در هتل های ذکر شده با صبحانه، بیمه، کلیه ورودیه ها، سافاری کوهستان، کلیه ترانسفرهای فرودگاهی و گشت ها طبق برنامه سفر.

خدمات شامل موارد ذیل نمی شود:
عوارض خروجی، پرواز بین المللی، ترانسفرهایی که در روزشمار تور و خارج از ساعات تور می باشد، تورهای اختیاری.

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱----رستورانگردشگرهتلمسقط
۲هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتلمسقط
۳هتلگردشگررستورانگردشگررستورانگردشگرهتلمسقط
۴هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتلنیزوا
۵هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتلبیدیه
۶هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتلصور
۷هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتلصور
۸هتلپارسوآرستورانگردشگرهواپیماگردشگرهواپیمابازگشت به تهران

اقامت‌ها: ۷ شب هتل، ۱ شب هواپیما
گردشگر: کلا ۱۶ وعده شامل: ۱ وعده صبحانه، ۷ وعده ناهار، ۸ وعده شام
پارسوآ: کلا ۶ وعده شامل: ۶ وعده صبحانه

هتل های مرتبط
Jawharat Bidiyah Resort *4

برای اینکه از کیفیت و خدمات این هتل بیشتر آگاهی کسب کنید،…

Golden Tulip Nizwa Hotel*4

برای اینکه از کیفیت و خدمات این هتل بیشتر آگاهی کسب کنید،…

Radisson Blu Hotel, Muscat *4

برای اینکه از کیفیت و خدمات این هتل بیشتر آگاهی کسب کنید،…

Crowne Plaza Muscat, an IHG Hotel *4

هتل کراون پلازا مسقط که بر روی یک صخره در مرکز شهر…

اقامتگاه پاندا

اقامتگاه پاندا، درواقع یک ویلای خانوادگی و شخصی می باشد که دارای…

Avani Muscat Hotel & Suites *4

این هتل با طراحی مدرن خود که با فرهنگ اصیل عمانی در…

Royal Tulip Hotel Muscat *4

هتل رویال تولیپ مسقط در نزدیکی مرکز خرید اونیز یکی از بزرگترین…


نوشته‌های مرتبط
نمایشگاه عمان

نمایشگاهها دروازه ای برای ورود به تجارت دنیای بین اللملی هستند. نمایشگاه…

کارگزاری عمان

به نام دوستی که همواره سفرهای ما را به سوی عالم زیبایی…

وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا جهت دریافت وقت سفارت آمریکا باید مراحلی صورت پذیرد.…


کشورهای مورد بازدید
کشور عمان
کشور عمان

نگاهی اجمالی به کشور عمان کشور عمان با قدمت سلطنتی ۱۴۰۰۰ ساله…


شهرهای مورد بازدید
مسقط

مسقط  شاید برای شما هم جالب باشد که با شهر مسقط، شهر…