تور تانزانیا و دیدار از بزرگترین پدیده مهاجرت بزرگ حیوانات در پارک های ملی گرونگرو و سرنگیتی

 • تاریخ برگزاری شنبه / ۶ مرداد ۱۴۰۳۹ شب

این تور خیلی متفاوت تر از چیزی است که تحقیق کرده اید.

تور تانزانیا تیر 1403

تانزانیا از اون دسته تور هایی است که سلیقه هر طبیعت گردی را پوشش می دهد. شما در تور تانزانیا تیر1403 از حیات وحش تا سواحل باشکوه و اقامتگاه های مجلل، فرهنگ و غذا های باور نکردنی را تجربه خواهید نمود.  آفریقا جادوی ویژه ای دارد – غروب های خورشید به قدری زیبا هستند که گویی زمان می ایستد، مکان های دورافتاده ای که در آن درخشش ستارگان شب واقعاً نفس شما را می بندد.

شما زمانی که با طبیعت منطقه روبرو می شوید، گویی نگاه شما به جهان تغییر می کند. در تور تانزانیا تیر 1403 با بسیاری از این جاذبه های کشور تانزانیا آشنا خواهید شد. در تور تانزانیا تیر 1403 با پارسوآ همراه باشید.

یکی از بهترین و جالب ترین راهها برای تجربه طبیعت در آفریقا، انجام سافاری حیات وحش است. این سافاری ها به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا به حیوانات وحشی در زیستگاه های طبیعی خود نزدیک شوند و نحوه زندگی آنها را تجربه کنند. با پارسوآ در تور تانزانیا تیر 1403 همراه باشید.

تانزانیا دارای بیشترین تراکم جمعیت و تنوع حیوانات در مقایسه با سایر کشورهای آفریقایی می باشد. در تور تانزانیا تیر 1403،  پنج حیوان بزرگ پستاندار جهان را خواهید دید. همچنین بیشترین جمعیت شیرهای روی کره زمین در تانزانیا وجود دارد.

تور تانزانیا تیر 1403

گرونگرو 

پارک ملی گرونگرو یکی از مهمترین مناطق حفاظت شده ی تانزانیا می باشد. ما در این منطقه یکی از بزرگترین دهانه های آتشفشانی جهان را خواهیم دید. این منطقه ثبت میراث جهانی یونسکو می باشد. این پارک ملی به دلیل بیشترین تراکم جمعیت حیوانات در جهان شهرت دارد. در تور تانزانیا تیر 1403 از این پارک ملی دیدن خواهید نمود.

سرنگیتی

پارک ملی سرنگتی به دلیل اکوسیستم منحصر به‌ فردی که دارد به عنوان یکی دیگر از آثار میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. در این پارک ملی شما این فرصت را دارید که هواپیما اجاره کنید و یا بالن سواری کنید و مناظر بی نظیری را تجربه کند.

تور آفریقا

تانزانیا یکی از کشورهای پیشرو است که مناطق وسیعی را برای حفاظت از طبیعت و همچنین حیات وحش اختصاص داده است. بیش از یک چهارم کشور تانزانیا به عنوان پارک ملی یا مناطق حفاظت شده بطور رسمی ثبت شده است. برای دانستن بیشتر مفهوم سافاری  کلیک کنید. ما در تور تانزانیا تیر 1403 با بسیاری از جاذبه های این کشور زیبا آشنا خواهیم شد.

مزیت برتری شرکت پارسوآ چیست؟

ما در شرکت پارسوآ ضمن حفظ کیفیت و کمیت تور ، با توجه به تعداد ثبت نامی، دو بار به شما تخفیف می دهیم!!!!، حالا چگونه؟؟!!
تخفیف اول : شما اگر گروه خانوادگی یا دوستانه باشید یک تخفیف خواهید گرفت؛ و تخفیف دوم بدین گونه است که از زمان ثبت نام تا زمان اجرا و حرکت تور با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان به همه نفرات تور تخفیف داده خواهد شد. به جدول قیمت ها مراجعه نمایید.

بدین معنی که؛ شما اگر با گروه دوستان و خانواده سفر کنید، یک تخفیف جداگانه خواهید گرفت و هر چقدر تعداد نفرات تور زیاد شود، یک تخفیف گروهی نیز خواهید گرفت. پس از دوستان خود دعوت کنید تا مشارکت بیشتری داشته باشند تا تخفیف بیشتری بگیرید.

شرکت پارسوآ بیش از ده بار تجربه اجرای تور تانزانیا تیر 1403 را دارد. در تور تانزانیا تیر 1403 از جزیره زیبای زنگبار نیز دیدن می کنیم. تور تانزانیا تیر 1403 را از دست ندهید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: لندکروز-ون
قیمت برای هر نفر ۲,۴۸۵ دلار + نرخ پروازی
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت: 9 روز
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
تور تانزانیا یکی از منحصر به فرد ترین تورهای شرق آفریقا است. این کشور بیشترین تنوع و تراکم حیات وحش را دارا می باشد که جذابیت های سفر را بیشتر می کند. از مهمترین امتیازاتی که طراحی تور پارسوآ دارد، دیدار از پارک های ملی می باشد که به ندرت اجرا می شوند. در این تور از بزرگترین پدیده مهاجرت بزرگ حیوانات در منطقه سرنگیتی و گرونگرو دیدن می کنیم.
روز اول-پرواز به زنگبار

امروز به سوی جزیره زنگبار حرکت می کنیم، و بعد از رسیدن به این جزیره ی زیبا به سوی هتل خود ترانسفر می شوید تا بعد از یک پرواز طولانی به استراحت بپردازید و زمان در اختیار خواهید داشت تادر کوچه پس کوچه های زنگبار  قدمی بزنید. شب را در هتل اقامت خواهید داشت.

تور آفریقا

امروز پس از صرف صبحانه گشت زنگبار را خواهیم داشت. از شهر سنگی و بافت قدیمی، بازار قدیم برده فروش ها، کلیسای تاریخی و زیبای این جزیره ،و همچنین از جزیره ی لاک پشت ها ( یا جزیره زندان) دیدن می کنیم، به غواصی سطحی ( اسنورکلینگ ) خواهیم پرداخت، از بازارهای سنتی میوه و ادویه فروشی بازدید می کنیم و بعد از اتمام گشت ها به هتل باز می گردیم تا شب را در این ریزورت خود اقامت داشته باشیم.

زنگبار

امروز وقت آزاد خواهید داشت تا از دیگر قسمت های جزیره به سلیقه خود دیدن نمایید. در جزیره زنگبار فعالیت های متنوعی می توانید انجام دهید. می توانید از باغ ادویه و گیاه شناسی دیدن کنید، یا به غواصی بروید و یا با دلفین های اقیانوس هند شنا کنید، و یا به تفریحات دریایی و استفاده از سواحل بپردازید.

زنگبار

امروز بعد از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها، به شهر آروشا پرواز می کنیم و روزهای هیجان انگیز سافاری حیات وحش را آغاز می کنیم. پس از رسیدن به شهر آروشا با ماشین های سافاری به شهر کارتو می رویم. حدود چهار ساعت مسیر جاده ای خواهیم داشت که از میان مناظر زیبای آفریقا عبور می کند و گاها حیوانات وحشی را در کنار جاده نظاره گر خواهید بود. شب را در لوج جنگلی به استراحت و اقامت خواهیم پرداخت.

آروشا

امروز پس از صرف صبحانه برای سافاری حیات وحش به پارک ملی و منطقه حفاظت شده ی گرونگرو حرکت حواهیم نمود تا با جذابیت های این منطقه آشنا شویم، در این پارک ملی یکی از بزرگترین دهانه های آتشفشانی جهان را خواهید دید که بخاطر غنی بودن پوشش گیاهی ش،  حیوانات بسیاری را در خود جای داده است. از قبایل و مردمان بدوی ماسایی دیدن می کنیم و با نحوه ی زندگی آنها آشنا خواهیم شد.  و بعد از اتمام سافاری  به سوی یکی دیگر از پارک های ملی مشهور دنیا یعنی؛ سرنگیتی حرکت کرده و شب را دل حیات وحش و در کمپ های پیشرفته اقامت خواهیم کرد.

تورآفریقا

امروز سافاری حیات وحش را در منطقه سرنگیتی ادامه می دهیم، این منطقه ی جذاب و غنی، شهرت جهانی دارد. سرنگیتی یکی از بزرگترین پارک های ملی و یکی از بزرگترین ذخایر حیات وحش دنیا محسوب می شود. همه ساله در ماه های خرداد و تیر ماه مهاجرت بزرگ حیوانات از منطقه گرونگرو و سرنگیتی به سوی کنیا آغاز می گردد و میلیونها حیوان در کنار هم به مهاجرت می پردازند که این یکی از دیدنی ترین پدیده های حیات وحش می باشد که اغلب آن را از مستندهای حیات وحش در رسانه ها تماشا نموده اید. ما در میان مهاجرت این حیوانات به همراه آنها خواهیم رفت و صحنه های بی نظیری را نظاره گر خواهیم بود. کیلومتر ها و دهها هزار حیوان وحشی مهاجر در سفری طولانی به سوی پارک ملی ماسایی مارا در کنیا در حرکت هستند. در بین مسیر اتفاقات غیر منتظره ای هر لحظه در حال رخ دادن می باشد. حتی ممکن است یک شیر و یک گورخر را ببیند که باهم در حال نوشیدن آب هستند ولی چند دقیقه بعد نقش آنها به شکار و شکار چی تغییر پیدا می کند.  امشب را به کمپ محل اقامت خود در دل حیات وحش می رویم تا به استراحت و اقامت شبانه بپردازیم.

تورآفریقا

امروز بعد از صرف صبحانه ادامه سافاری در منطقه را خواهیم داشت، و پس از اتمام سافاری به شهر آروشا باز خواهیم گشت و شب را در هتل سپری خواهیم نمود.

تور کنیا-حیات وحش افریقا

پس از روزهای هیجان انگیز سافاری، امروز را در شهر آروشا وقت آزاد خواهید داشت تا از بازارهای محلی و دیدنی های این شهر استفاده نمایید. بعد از استراحت کافی و خرید سوغات در هتل اقامت شبانه خواهیم داشت.

ماسایی

امروز پس از تحویل دادن اتاق ها، بامداد به سوی فرودگاه کلیمانجارو حرکت خواهیم نمود تا پس از پایان سفری هیجان انگیز به این قاره ی زیبا، با خاطراتی جذاب و به یاد ماندنی، به سوی تهران بازگردیم.

کد تور: 9551-1682884641578
مهلت ثبت نام: شنبه / ۶ مرداد
پایان: دوشنبه / ۱۵ مرداد
هتل(ها) دو تخته یک تخته تخت اضافه انتخاب
هتل های ۴ ستاره
۲,۵۸۵ دلار۳,۲۳۵ دلار۲,۴۹۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [ ۶ تا ۸] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۲,۴۶۵ دلار۳,۰۴۵ دلار۲,۳۵۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [ ۹ تا ۱۱] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۲,۳۴۵ دلار۲,۹۹۵ دلار۲,۱۹۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [ ۱۲ تا ۱۴۱] نفر باشد

جزئیات اقامت

خدمات:
تور لیدر از ایران به همراه تور، گاید محلی، 8 شب اقامت طبق جدول هتل ها، بیمه مسافرتی، تعداد 8 صبحانه، 3 ناهار، 6 شام، کلیه ورودیه های گشت مطابق روز شمار تور، خدمات و هزینه ویزا، پرواز زنگبار به آروشا.

خدمات شامل این موارد نمی شود:
هزینه پرواز بین المللی، کلیه نوشیدنی ها، ترانسفر های خارج از برنامه تور، انعام (تقریبا بطور کلی حدود 50 دلار انعام در نظر داشته باشید)

توجه:
-هتل های مذکور برای این تور در نظر گرفته شده است، چنانچه تغییرات ناخواسته ای در رزرو نهایی صورت پذیرفت، هتل هایی با همان کیفیت و یا بهتر جایگزین خواهد شد.
-در طول روزهای سافاری ناهار بصورت لانچ باکس سرو خواهد شد.
-این سفر نیاز به تزریق واکسن تب زرد دارد ، قبل از سفر حتما با انستیتو پاستور تماس بگیرید و با تعیین وقت قبلی نسبت به تزریق واکسن تب زرد اقدام و کارت واکسن دریافت نمایید.
به تاریخ انقضای پاسپورت خود دقت نمایید که 9 ماه تاریخ اعتبار داشته باشد.
تعداد دو قطعه عکس 3x4 همراه داشته باشید.

لطفا جهت خرید تور مبلغ را به مشخصات ذیل واریز نمایید و به کارشناسان فروش به شماره تلفن 02191014140 اعلام نمایید.
شماره کارت: 8662-2874-8610-6219
شماره شبا: 01-7430-0830-8000-0807-0560-23 IR
بانک سامان
به نام: محمد حسین پناهی نیکو

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱هواپیما-هواپیما-هتلپارسوآهتلریزورت ساحلی
۲هتلپارسوآرستورانپارسوآهتلپارسوآهتلریزورت ساحلی
۳هتلپارسوآرستورانگردشگرهتلپارسوآهتلریزورت ساحلی
۴هتلپارسوآطبیعتپارسوآاقامتگاهپارسوآهتلکمپ پیشرفته
۵هتلپارسوآطبیعتپارسوآاقامتگاهپارسوآهتلکمپ پیشرفته
۶-پارسوآطبیعتپارسوآاقامتگاهپارسوآهتلکمپ پیشرفته
۷اقامتگاهپارسوآطبیعتپارسوآهتلگردشگرهتلهتل
۸هتلپارسوآرستورانگردشگررستورانگردشگرهتلهتل
۹هواپیما-هواپیما-هواپیما-هواپیماهواپیما

اقامت‌ها: ۸ شب هتل، ۱ شب هواپیما
پارسوآ: کلا ۱۸ وعده شامل: ۷ وعده صبحانه، ۵ وعده ناهار، ۶ وعده شام
گردشگر: کلا ۴ وعده شامل: ۲ وعده ناهار، ۲ وعده شام

قوانین تورهای خارجی

قوانین تورهای خارجی توسط وزارت گردشگری ارائه می گردد و کلیه آژانس…

قوانین تور پارسوآ

قوانین تور و مقررات عمومی تورهای پارسوآ کاشفان سزمین پارسوآ یک شرکت…

جاذبه های مرتبط
تور زنگبار
شهر سنگی زنگبار

شهر سنگی زنگبار نمونه خوبی از شهرهای تجاری ساحلی در شرق آفریقا…

ماسایی
ماسایی

یک واقعیت مهم که باید به آن اشاره کنیم این است که…

تورآفریقا
جاذبه های تانزانیا

معرفی جاذبه‌ های تانزانیا جاذبه های تانزانیا در اولین نگاه شامل حیات…


هتل های مرتبط
هتل های تور تانزانیا

هتل های تانزانیا در تور تانزانیا در هتل ها و اقامتگاه های…


نوشته‌های مرتبط
سرنگیتی

پارک ملی سرنگیتی پارک ملی سرنگیتی یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های ملی و…

گرونگرو

پارک ملی گرونگرو پارک ملی گرونگورو یکی از محبوب‌ترین پارک‌های ملی تانزانیا…

پارک های ملی تانزانیا

پارک های ملی تانزانیا تانزانیا دارای 17 پارک ملی است که هر…

بازار برده فروش ها

بازار برده فروش ها بازار برده فروشی یکی از مسائلی است که…

تور زنگبار
جاذبه های زنگبار

زنگبار کجاست؟ شاید اطلاعات شما درباره زنگبار فقط در حد این باشد…


کشورهای مورد بازدید
ماسایی
تانزانیا

کشور تانزانیا در شرق آفریقا یکی از محبوبترین کشورهایی شرق آفریقا برای…


شهرهای مورد بازدید
شهرآروشا
آروشا

آروشا یکی از شهرهای مهم تانزانیا می باشد که بیشتر محل اقامت…

کاراتو

به این مطلب امتیاز دهید

زنگبار
زنگبار

جزیره زنگبار جزیره زنگبار یا “زنجبار” (Zanzibar)، یکی از جزایر زیبا و…