تور تانزانیا و دیدار از بزرگترین پدیده مهاجرت بزرگ حیوانات در پارک های ملی گرونگرو و سرنگیتی

 • برگذار شده (منقضی)چهارشنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۱۷ شب

تور تانزانیا

این تور خیلی متفاوت تر از چیزی است که تحقیق کرده اید.

تانزانیا از اون دسته شور های است که سلیقه هر طبیعت گردی رو پوشش می دهد. شما از حیات وحش تا سواحل باشکوه و اقامت گاه های مجلل و فرهنگ و غذا های باور نکردنی را تجربه خواهید نمود.  آفریقا جادوی ویژه ای دارد – غروب های خورشید به قدری زیبا هستند که گویی زمان می ایستد، مکان های دورافتاده ای که در آن درخشش ستارگان شب واقعاً نفس شما را می بندد. شما زمانی که با طبیعت منطقه روبرو می شوید گویی نگاه شما به جهان را تغییر می دهد. در تور تانزانیا با بسیاری از این جاذبه های کشور تانزانیا آشنا خواهید شد.

یکی از بهترین و جالب ترین راه برای تجربه طبیعت در آفریقا، انجام سافاری حیات وحش است. این سافاری ها به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا به حیوانات وحشی در زیستگاه طبیعی خود نزدیک شوند و با نحوه زندگی آنها را تجربه کنند. تانزانیا دارای بیشترین تراکم جمعیت حیوانات و تنوع حیوانات در مقایسه با سایر کشورهای آفریقایی را دار ا می باشد. در تور تانزانیا، شاهد پنج حیوان بزرگ پستاندار جهان خواهید بود. همچنین بیشترین جمعیت شیرهای روی کره زمین در تانزانیا وجود دارند.

تور آفریقا

گرونگرو 

گرونگرو یکی از مهمترین مناطق حفاظت شده و پارک ها ملی تانزانیا می باشد. ما در این منطقه یکی از بزرگترین دهانه های آتشفشانی جهان را خواهیم دید. این منطقه ثبت میراث جهانی یونسکو می باشد. این پارک ملی به دلیل بیشترین تراکم جمعیت حیوانات در جهان شهرت دارد. در تور تانزانیا از این پارک ملی دیدن خواهید نمود.

سرنگیتی

پارک ملی سرنگتی به دلیل اکوسیستم منحصر به‌ فردی که دارد به عنوان یکی دیگر از آثار میراث جهانی یونسکو است. در این پارک ملی شما این فرصت را دارید که هواپیما اجاره کنید و یا بالن سواری کنید و مناظر بی نظیری را تجربه کند.

تانزانیا یکی از کشورهای پیشرو است که مناطق وسیعی را برای حفاظت طبیعت و همچنین حیات وحش اختصاص دارد. بیش از یک چهارم کشور تانزانیا به عنوان پارک ملی یا مناطق حفاظت شده بطور رسمی ثبت می باشند. برای دانستن بیشتر مفهوم سافاری اینجا را کلیک کنید.

شرکت پارسوآ بیش از ده بار تجربه اجرای تور تانزانیا را دارد. در تور تانزانیا از جزیره زیبای زنگبار نیز دیدن می کنیم.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: لندکروز-ون
قیمت برای هر نفر ۱,۹۸۵ دلار + نرخ پروازی
وسیله نقلیه اصلی: هواپیمل مدت: 8 روز
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
تور تانزانیا یکی از منحصر به فرد ترین تورهای شرق آفریقا می باشد. این کشور بیشترین تنوع و تراکم حیات وحش را دارا می باشد که جذابیت های سفر را بیشتر می کند. از مهمترین امتیازاتی طراحی تور پارسوآ دارد، دیدار از پارک های ملی می باشد که به ندرت اجرا می شوند. دیدار از بزرگترین پدیده مهاجرت بزرگ حیوانات در منطقه سرنگیتی و گرونگرو می باشد.
روز اول-پرواز به زنگبار

امروز به سوی جزیره زنگبار حرکت می کنیم، و بعد از رسیدن به این جزیره زیبا به سوی هتل خود ترانسفر می شوید تا بعد از یک پرواز طولانی به استراحت بپردازید و زمان در اختیار خواهید داشت تا قدمی در کوچه پس کوچه های زنگبار بزنید و شب را در هتل اقامت خواهید داشت.

تور آفریقا

امروز پس از صرف صبحانه به گشت زنگبار را خواهیم داشت. از شهر سنگی و بافت قدیمی این شهر دیدن می کنیم، از بازار قدیم برده فروش ها دیدن می کنیم، از کلیسای تاریخی و زیبای این جزیره دیدن می کنیم، به جزیره لاک پشت ها( یا جزیره زندان) دیدن میکنیم، به غواصی سطحی( اسنورکلینگ) خواهیم پرداخت، از بازار سنتی میوه فروشان و ادویه فروشها دیدن می کنیم و بعد از اتمام گشت ها به هتل باز میگردیم تا شب را در این منطقه اقامت داشته باشیم.

زنگبار

امروز وقت آزاد خواهید داشت تا از دیگر قسمت های جزیره به سلیقه خود دیدن نماید. در جزیره زنگبار فعالیت های مختلفی می توانید انجام دهید. می توانید از باغ ادویه و گیاه شناسی دیدن کنید، یا به غواصی بروید و یا با دلفین های اقیانوس هند شنا کنید، و یا به تفریحات دریایی و استفاده از سواحل بپردازید.

زنگبار

امروز بعد از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها به شهر آروشا پرواز می کنیم و روزهای هیجان انگیز سافاری حیات وحش را آغاز می کنیم. پس از رسیدن به شهر آروشا با ماشین های سافاری به شهر کارتو می رویم و حدود چهار ساعت مسیر جاده ای خواهیم داشت که مناظر زیبای آفریقا را در کنار جاده خواهیم دید و گاها حیوانات وحشی در کنار جاده را نظاره گر خواهید بود. شب را در لوج جنگلی به استراحت و اقامت خواهیم پرداخت.

آروشا

امروز به سافاری حیات وحش در منطقه حفاظت شده گرونگرو می رویم و از این منطقه جذاب و غنی دیدن می کنیم. در پارک ملی و منطقه حفاظت شده گرونگرو، یکی از بزرگترین دهانه های آتشفشانی جهان را بازدید می کنیم که بخاطر غنی بودن پوشش گیاهی،  حیوانات بسیاری را در خود جای داده است. از قبایل و مردمان بدوی ماسایی دیدن می کنیم و از نحوه زندگ آنها دیدن می کنیم.  در ادامه به سوی یکی از بزرگترین پارک های حیات وحش به نام سرنگیتی می رویم و شب را در کمپ های پیشرفته و در دل حیات وحش اقامت خواهیم داشت.

تورآفریقا

امروز به سافاری در سرنگیتی می رویم. سرنگیتی یکی از بزرگترین پارک های ملی و یکی از بزرگترین ذخایر حیات وحش دنیا محسوب می شود. همه ساله در ماههای خرداد و تیر ماه مهاجرت بزرگ حیوانات از منطقه گرونگرو و سرنگیتی به سوی کنیا آغاز می گردد و میلیونها حیوان در کنار هم به مهاجرت می پردازند که این یکی از دیدنی ترین پدیده های حیات وحش می باشد که اغلب آن را از مستند حیات وحش در رسانه ها تماشا نموده اید. ما در میان مهاجرت این حیوانات به همراه آنها خواهیم رفت و صحنه های بی نظیری را نظاره گر خواهید بود. کیلومتر ها و دهها هزار حیوان وحشی مهاجر در سفری طولانی به سوی ماسایی مارا در کنیا در حرکت هستند. در بین مسیر اتفاقات غیر منتظره ای هر لحظه در حال رخ دادن می باشد. حتی ممکن است یک شیر و یک گورخر را ببیند که باهم در حال نوشیدن آب هستند ولی چند دقیقه بعد نقش آنها به شکار و شکار چی تغییر پیدا می کند. 

امشب را به کمپ محل اقامت خود باز می گردیم تا به استراحت و اقامت شبانه بپردازیم.

تورآفریقا

امروز بعد از صرف صبحانه گشت و سافاری نیم روزی خواهیم داشت، در بین مسیر گله های بزرگ مجبور هستند تا خود را به دل رودخانه های پر از کورکودیل بزنند تا به سوی کنیا بروند، تصور کنید چه صحنه های از حیات وحش خواهید دید.

بعد از آن به شهر آروشا باز می گردیم تا اقامت داشته باشیم. در بین راه و همچنین شهر آروشا به خرید سوغات و صنایع دستی خواهیم پرداخت.

تور کنیا

امروز پس از تحویل دادن اتاق ها به فرودگاه بین المللی کلیمانجارو می رویم تا با خاطره ای خوش به سوی تهران بازگردیم.

ماسایی
کد تور: 9551-1650957495005
مهلت ثبت نام: یکشنبه / ۱ خرداد
پایان: چهارشنبه / ۱۸ خرداد
هتل(ها) دو تخته یک تخته تخت اضافه انتخاب
۱,۹۸۵ دلار۲,۴۵۵ دلار۱,۸۴۵ دلار

خدمات:
تور لیدر از ایران به همراه تور، گاید محلی، 7 شب اقامت طبق جدول هتل ها، بیمه مسافرتی، تعداد 7 صبحانه، 5 ناهار، 3 شام، کلیه وردیه های گشت مطابق روز شمار تور، خدمات و هزینه ویزا، پرواز زنگبار به آروشا.

خدمات شامل این موارد نمی شود:
هزینه پرواز بین المللی، کلیه نوشیدنی ها، ترانسفر های خارج از برنامه تور، انعام(تقریبا بطور کلی حدود 50 تا 70 دلار انعام در نظر داشته باشید)

توجه:
هتل های مذکور برای این تور در نظر گرفته شده است، چنانچه تغییرات ناخواسته ای در رزرو نهایی صورت پذیرفت، هتل هایی با همان کیفیت و یا بهتر جایگزین خواهد شد.

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱هواپیما-هواپیما-هتلگردشگرهتلریزورت ساحلی
۲هتلپارسوآرستورانپارسوآهتلگردشگرهتلریزورت ساحلی
۳هتلپارسوآرستورانگردشگرهتلگردشگرهتلریزورت ساحلی
۴هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتل-
۵هتلپارسوآطبیعتپارسوآاقامتگاهپارسوآ-کمپ پیشرفته
۶-پارسوآطبیعتپارسوآاقامتگاهپارسوآ-کمپ پیشرفته
۷اقامتگاهپارسوآطبیعتپارسوآهتلگردشگرهتل-
۸هتلپارسوآهواپیما-هواپیما-هواپیما-

اقامت‌ها: ۵ شب هتل، ۱ شب هواپیما
گردشگر: کلا ۵ وعده شامل: ۱ وعده ناهار، ۴ وعده شام
پارسوآ: کلا ۱۵ وعده شامل: ۷ وعده صبحانه، ۵ وعده ناهار، ۳ وعده شام

قوانین تورهای خارجی

قوانین تورهای خارجی توسط وزارت گردشگری ارائه می گردد و کلیه آژانس…

قوانین تور پارسوآ

قوانین تور و مقررات عمومی تورهای پارسوآ کاشفان سزمین پارسوآ یک شرکت…

جاذبه های مرتبط
تور زنگبار
شهر سنگی زنگبار

شهر سنگی زنگبار شهر سنگی زنگبار نمونه خوبی از شهرهای تجاری ساحلی…

ماسایی
ماسایی

یک واقعیت مهم که باید به آن اشاره کنیم این است که…

تورآفریقا
جاذبه های تانزانیا

جاذبه‌ های تانزانیا در اولین نگاه شامل حیات وحش بی‌نظیر این منطقه…


نوشته‌های مرتبط
تور کنیا
حیات وحش آفریقا

حیات وحش آفریقا آفریقا دارای چندین نوع زیستگاه مختلف از دشت و…

تور آفریقا
مهاجرت بزرگ

مهاجرت بزرگ در طول سال، علفزار های شرق آفریقا، شاهد مهاجرت بزرگ…

تور زنگبار
جاذبه های زنگبار

جاذبه های زنگبار شاید اطلاعات شما درباره زنگبار فقط در حد این…


کشورهای مورد بازدید
ماسایی
تانزانیا

کشور تانزانیا در شرق آفریقا یکی از محبوبترین کشورهایی شرق آفریقا برای…


شهرهای مورد بازدید
شهرآروشا
آروشا

آروشا یکی از شهرهای مهم تانزانیا می باشد که بیشتر محل اقامت…

کاراتو

به این مطلب امتیاز دهید

زنگبار
زنگبار

زنگبار وجود تمدن شیرازی ها در زنگبار با آثار بجل مانده در…