تور 9 روزه کنیا و سافاری حیات وحش آفریقا و دیدار از مومباسا

 • تاریخ برگزاری پنجشنبه / ۲۱ تیر ۱۴۰۳۸ شب
 • تاریخ برگزاری پنجشنبه / ۸ شهریور ۱۴۰۳۸ شب

در کنیا چه خواهیم دید؟

یکی از مهمترین تور های جذاب دنیا تور کنیا می باشد. در خصوص اهمیت دیدار از شرق آفریقا در تور کنیا دلایل متفاوتی را می توان عنوان نمود بطور مثال شرق آفریقا از لحاظ تاریخی منطقه ای ست که نشانه هایی از انسان برای اولین بار نمایان شد.  از لحاظ جغرافیایی اغلب دارای مناظر زیبا و خیره کننده ی بکر و منحصر به فرد می باشد. همچنین در تاریخ معاصر در قرنهای 19 و 20 میلادی به عرصه رقابت بین کشورهای اروپایی تبدیل شد.

سافاری حیات وحش

طبیعت منطقه

در تور کنیا با جاذبه های بسیاری آشنا خواهیم شد. در تور کنیا از طبیعت زیبای شرق آفریقا دیدن می کنیم. ما به دیدار قبایل ماسایی می رویم که این مردمان هنوز به شکل بدوی در حال زندگی هستند. در تور کنیا از شهر نایروبی و جذابیت های تاریخی، فرهنگی و طبیعی این منطقه دیدن می کنیم. سافاری حیات وحش در بهترین و بزرگترین پارک های ملی را تجربه خواهیم نمود. دیدار از زندگی حیوانات و بسیاری از زیبایی های آفریقا از جذابیت های این تور می باشد و از مناطق حفاظت شده ی نایواشا، المنتایتا و ماسایی مارا بازدید می کنیم.

حیات وحش آفریقا

دیدار از قبایل بدوی در تور کنیا

 با زندگی و مهاجرت حیوانات و حیات وحش آفریقا در منطقه استوایی آشنا شده، و زندگی قبایل بومی و  نحوه زندگی بشر اولیه را به صورت  واقعی خواهیم دید. ما از دره معروف ریفت،  و شهر نایروبی دیدن می کنیم و با فرهنگ، تاریخ و طبیعت کنیا، و رقص های بومی آفریقا آشنا می شویم.  به دیدار موزه زیبای نایروبی خواهیم رفت تا اسکلت ها و بقایای انسان های اولیه را ببینیم. به دیدار موزه ی مارها و پارک زرافه ها رفته و لحظات خوشی را با غذا دادن به زرافه ها و عکاسی از آنها خواهیم گذراند. گشت و قایق سواری روی دریاچه نایواشا و پارک ملی ناکورو و سافاری در پارک ملی ماسایی مارا را نیز خواهیم داشت.

ماسایی

پارک ملی ماسایی مارا

پارک ملی ماسایی یک مقصد گردشگری منحصر به فرد است که طبیعت بکر و فرهنگ غنی خود را به گردشگران ارائه می‌دهد.  پارک ملی ماسایی یکی از جواهرات طبیعی غنی کنیا است که در جنوب شرقی کشور قرار دارد. این پارک به وسعتی حدود 400 کیلومتر مربع، در ارتفاعات ماسایی قرار دارد و از جمله مناطق محافظت شده ی معروف در قاره آفریقا می باشد. منظره‌هایی که در این پارک مشاهده می‌شود، هیجان‌انگیز و بی‌نظیر هستند. در تور کنیا از صحنه‌های آفریقای وحشی گرفته تا دشت های بکر را شاهد خواهید بود.

پارک ملی ماسایی محل زندگی بسیاری از جانوران وحشی از جمله شیر، لئوپارد، فیل، زرافه و انواع دیگری از جانوران است. همچنین، این پارک خانه‌ای برای بسیاری از پرندگان نیز است که در آسمان آزادنه پرواز می‌کنند. جاذبه‌های طبیعی متعددی از جمله کوه‌ها، دره‌ها و رودخانه‌ها در این پارک یافت می‌شود که گردشگران را از سراسر جهان به خود جذب می‌کنند.

مومباسا

در تور کنیا از سواحل زیبای مومباسا با تفریحات دریایی نیز لذت خواهیم برد. شرکت پارسوآ تور منطقه شرق آفریقا و کنیا را بیش از 10 مرتبه با تجربه بسیار ارزشمند اجرا نموده است و تور  جاذبه های کنیا را با خدمات ویژه اجرا خواهد نمود. در این تور از طبیعت و حیات وحش آفریقا لذت خواهید برد. پیشنهاد می کنیم تا در تور کنیا از جاذبه های بندر زیبای مومباسا نیز دیدن کنید. اگر در مورد ریشه و مفهوم واژه ی سافاری اطلاعاتی میخواهید، کلمه سافاری راکلیک کنید.

 

مزیت برتری شرکت پارسوآ چیست؟

ما در شرکت پارسوآ ضمن حفظ کیفیت و کمیت تور ، با توجه به تعداد ثبت نامی، دو بار به شما تخفیف می دهیم!!!!، حالا چگونه؟؟!!
تخفیف اول : شما اگر گروه خانوادگی یا دوستانه باشید یک تخفیف خواهید گرفت و  تخفیف دوم بدین گونه است که از زمان ثبت نام تا زمان اجرا و حرکت تور با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان به همه نفرات تور تخفیف داده خواهد شد. به جدول قیمت ها مراجعه نمایید.

بدین معنی که شما اگر با گروه دوستان و خانواده سفر کنید، یک تخفیف جداگانه خواهید گرفت و هر چقدر تعداد نفرات تور زیاد شود، یک تخفیف گروهی نیز خواهید گرفت. پس از دوستان خود دعوتکنید تا مشارکت بیشتری داشته باشند تا تخفیف بیشتری بگیرید.

این سفر در یک نگاه
محل حرکت تور: فرودگاه امام وسیله نقلیه محلی: ون - لندکروز سافاری
قیمت برای هر نفر ۲,۲۵۵ دلار + نرخ پروازی
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما مدت: 9 روزه
ساعت حرکت: مدت مرخصی:
تور کنیا یکی از بهترین تورهای شرق آفریقا می باشد که پارسوآ به دفعات آن را اجرا نموده است و تجربه ی خوبی در نحوه ی طراحی و اجرای آن دارد. در این تور با بسیاری از جاذبه های طبیعت گردی و فرهنگی کنیا آشنا خواهید شد. تیر ماه و شهریور ماه بهترین زمان اجرای تور کنیا می باشد، زیرا در این فصل میلیون ها حیوان وحشی از کشور تانزانیا و پارک های ملی گرونگرو و سرنگیتی مهاجرت نموده اند و برای چندین ماه بخاطر وجود علوفه های تازه در پارک ملی ماسایی مارا و دیگر پارک های ملی گرد هم آمده اند. امتیازات اقتصادی و کیفی این تور: در این تور علاوه بر اینکه کیفیت اجرا و خدمات آن حفظ شده است، از نظر قیمت نیز بسیار ارزان تر از تورهای مشابه بوده ضمن اینکه شامل خدمات بیشتری نیز می باشد. البته گشت های بیشتری نیز در مقایسه در نظر گرفته شده است. خدمات تور را در پایین جدول جزئیات اقامت مطالعه بفرمایید.
روز اول- پرواز به نایروبی

امروز پس از رسیدن به شهر نایروبی به هتل محل اقامت خود منتقل خواهیم شد و به استراحت خواهیم پرداخت. وقت آزاد در اختیار خواهیم داشت تا از رستوران های شبانه لذت ببریم . امشب را در هتل در شهر نایروبی اقامت خواهیم داشت.

پیشنهاد می کنیم تا در ابتدا جاذبه های کنیا را کلیک کنید و مطالعه فرمایید.

نایروبی

پس از اینکه صبحانه خود را در هتل میل نمودید، تمام روز به گشت شهر نایروبی خواهیم پرداخت، از پارک زرافه ها دیدن می کنیم و به این حیوانات دوست داشتنی از نزدیک غذا می دهیم و با آنها عکس می گیریم، از موزه نایروبی که یکی از غنی ترین موزه های شرق آفریقا می باشد دیدن می کنیم، در این موزه بقایای انسان های اولیه و بسیاری از آثار جذاب دیگر وجود دارند که از آنها دیدن می کنیم . از موزه مارها دیدن می کنیم، که بسیار دیدنی می باشد. بعد از آن بسوی خانه کنیا می رویم،  در این بازدید بسیار شاد، از رقص های قبایل مختلف آفریقایی دیدن می کنیم و همچنین از انواع خانه های مختلف آفریقایی که هر کدام مختص قبیله ای خاص می باشد، دیدن می کنیم.

پس از اتمام گشت ها وقت آزاد خواهید داشت تا به خرید صنایع دستی و سوغاتی بپردازید و شب را نیز در اختیار خود به رستوران گردی و کافه گردی سپری نمایید.

تور کنیا

امروز پس از صرف صبحانه به پارک ملی نایواشا می رویم  و از طبیعت زیبای منطقه بازدید می کنیم، روی دریاچه نایواشا قایق سواری جذابی خواهیم داشت، پرنده نگری خواهیم داشت و از حیات وحش و اسب های آبی دریاچه نایواشا و طبیعت زیبای منطقه دیدن خواهیم کرد، سپس از دروازه جهنم دیدن می کنیم و از طبیعت منطقه لذت خواهیم برد و از آنجا به سوی دریاچه المانتایتا خواهیم رفت و پس از اتمام گشت ها به سوی نایروبی باز می گردیم تا شب از رستوران های جذاب شبانه لذت ببریم.

حیات وحش آفریقا

به روزهای هیجان انگیز برنامه بیشتر نزدیک می شویم و به سوی پارک ملی ماسایی مارا که مهمترین پارک ملی کنیا می باشد حرکت خواهیم کرد، در این فصل میلیون ها حیوان از کشور تانزانیا به این منطقه مهاجرت کرده اند و صحنه های جذابی را به تماشا می گذارند. امروز سافاری نیمروزی خواهیم داشت و شب را در لوج اقامت خواهیم داشت. برای اطلاعات بیشتر مهاجرت بزرگ را مطالعه نمایید.

تور کنیا-حیات وحش افریقا

امروز نیز گشت جذابی در پارک ملی ماسایی مارا خواهیم داشت، همچنین از قبایل بدوی ماسایی دیدن خواهیم نمود و با نحوه زندگی و فرهنگ این مردمان و قبایل بدوی بیشتر آشنا خواهیم شد، و بعد از صرف ناهار به شهر نایروبی باز می گردیم. برای اطلاعات بیشتر، لینک مردمان ماسایی را مطالعه بفرمایید. پس از اتمام گشت ها شب را در لوج اقامت خواهیم داشت.

ماسایی مارا

امروزصبح زود بعد از این که صبحانه خود را در لوج میل نمودید،سافاری نیمروزی خواهیم داشت و پس از آن به سوی شهر نایروبی خواهیم رفت و از آنجا به بندر مومباسا پروازخواهیم نمود. بعد از رسیدن به بندر زیبای مومباسا در ریزورت خودمان به استراحت خواهیم پرداخت.

ماسایی

امروز گشت نیم روزی مومباسا را خواهم داشت و بعد از آن وقت آزاد خواهید داشت تا از جاذبه های دریایی و سواحل زیبای اقیانوس هند لذت کامل را ببرید و شب را در ریزورت اقامت خواهید داشت.

مومباسا

امروز وقت آزاد در اختیار گردشگران می باشد تا از سواحل زیبای بندر مومباسا، تفریحات و فعالیت های دریایی نهایت استفاده را ببرند و یا اینکه در سواحل به استراحت بپردازند. امشب را نیز در بندر مومباسا اقامت خواهیم داشت.

تور کنیا

امروز بعد از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها تا زمان پرواز وقت آزاد خواهید داشت تا به جمع آوری وسایل خود بپردازید و بعد از آن راهی فرودگاه خواهیم شد تا با خاطراتی خوش از این قاره زیبا، به سوی ایران باز گردیم.

 

بندر مومباسا
کد تور: 9223-1650440662392
مهلت ثبت نام: یکشنبه / ۱۰ تیر
پایان: جمعه / ۲۹ تیر
کد تور: 9534-1716020488138
مهلت ثبت نام: پنجشنبه / ۱ شهریور
پایان: جمعه / ۱۶ شهریور
هتل(ها) اتاق دوتخته اتاق یک تخته تخت اضافه انتخاب
هتل های ۴ ستاره
۲,۵۸۵ دلار۳,۲۲۵ دلار۲,۴۶۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۶ تا ۸] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۲,۴۳۵ دلار۲,۹۶۵ دلار۲,۲۳۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۹ تا ۱۱] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۲,۲۵۵ دلار۲,۹۲۵ دلار۲,۱۶۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۱۲ تا ۱۴] نفر باشد
هتل(ها) اتاق دوتخته اتاق یک تخته تخت اضافه انتخاب
هتل های ۴ ستاره
۲,۵۸۵ دلار۳,۲۲۵ دلار۲,۴۶۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۶ تا ۸] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۲,۴۳۵ دلار۲,۹۶۵ دلار۲,۲۳۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۹ تا ۱۱] نفر باشد
هتل های ۴ ستاره
۲,۲۵۵ دلار۲,۹۲۵ دلار۲,۱۶۵ دلار
تعداد کل نفرات بین [۱۲ تا ۱۴] نفر باشد

جزئیات اقامت

خدمات:
راهنمای فارسی زبان از ایران به همراه تور- لیدر محلی- بیمه سفر، 8 شب اقامت در هتل های ذکر شده، تعداد 8صبحانه، 5ناهار و 4شام طبق جدول توضیحات، کلیه گشت ها و وروديه ها طبق برنامه سفر، دیدار از موزه جذاب نایروبی، قایق سواری، خدمات و هزینه ویزا، پرواز داخلی نایروبی-مومباسا،

خدمات شامل این موارد نمی شود:
هزینه پرواز بین المللی، کلیه نوشیدنی ها، ترانسفرهای خارج از برنامه تور، انعام(تقریبا بطور کلی حدود 60 دلار انعام درنظر داشته باشید)

توجه:
قبل از ورود به کنیا حتما واکسن تب زرد بزنید و گواهی آن را به همراه داشته باشید.
با توجه به نزدیک شدن فصل مهاجرت بزرگ حیوانات، احتمال افزایش بلیط ها وجود دارد ، در اسرع وقت نسبت به خرید آن اقدام نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
تعداد دو قطعه عکس 3x4همراه داشته باشید.
به تاریخ انقضای پاسپورت خود دقت نمایید که 9 ماه تاریخ اعتبار داشته باشد.


لطفا جهت خرید تور مبلغ را به مشخصات ذیل واریز نمایید و به کارشناسان فروش به شماره تلفن 02191014140 اعلام نمایید.
شماره کارت: 8662-2874-8610-6219
شماره شبا: 01-7430-0830-8000-0807-0560-23 IR
بانک سامان
به نام: محمد حسین پناهی نیکو

لوازم ضروری

 • کفش مناسب راهپیمایی سبک
 • کوله پشتی کوچک
 • لباس مناسب و راحت طبیعت گردی و شهرگردی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کاپشن بارانی سبک
 • قمقمه یا ظرف آب
 • هد لامپ یا چراغ قوه
 • لوازم و داروی شخصی
 • کوله پشتی بزرگ مناسب وسایل سفر
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پاسپورت
 • 2 قطعه عکس 3x4
 • پماد ضد حشرات
 • پول

لوازم پیشنهادی

 • بالش پشت گردنی و پتوی کوچک سفری جهت استراحت داخل ماشین/هواپیما
 • نخ و سوزن و بند کفش اضافه
 • فلاسک کوچک
 • تنقلات
 • لوازم استحمام و آب تنی در صورت وجود شرایط آب تنی
 • دوربین عکاسی
 • نقشه راهها و یا نقشه مقاصد مورد سفر

جدول پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیحات
۱هواپیما-هواپیما-هتلگردشگرهتلهتل نایروبی
۲هتلپارسوآرستورانپارسوآهتلگردشگرهتلهتل نایروبی
۳هتلپارسوآرستورانپارسوآهتلگردشگرهتلهتل نایروبی
۴هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتللوج
۵هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتللوج
۶هتلپارسوآطبیعتپارسوآهتلپارسوآهتلریزورت ساحلی
۷هتلپارسوآرستورانگردشگرهتلپارسوآهتلریزورت ساحلی
۸هتلپارسوآرستورانگردشگرهتلپارسوآهتلریزورت ساحلی
۹هتلپارسوآرستورانگردشگرهواپیما-هواپیما-

اقامت‌ها: ۸ شب هتل، ۱ شب هواپیما
گردشگر: کلا ۶ وعده شامل: ۳ وعده ناهار، ۳ وعده شام
پارسوآ: کلا ۱۸ وعده شامل: ۸ وعده صبحانه، ۵ وعده ناهار، ۵ وعده شام

قوانین تور پارسوآ

قوانین تور و مقررات عمومی تورهای پارسوآ کاشفان سزمین پارسوآ یک شرکت…

قوانین تورهای خارجی

قوانین تورهای خارجی توسط وزارت گردشگری ارائه می گردد و کلیه آژانس…

هتل های مرتبط
هتل های تور آفریقا

هتل های تور بزرگ آفریقا ( کنیا- تانزانیا- زنگبار) جزیره زنگبار به…

هتل های کنیا(کلیک کنید)

هتل های کنیا در تور 9 روزه کنیا در اقامتگاه های زیر…

هتل های کنیا(7 روزه)

هتل های کنیا در تور 7 روزه کنیا در اقامتگاه های زیر…


نوشته‌های مرتبط
موزه نایروبی

موزه نایروبی موزه نایروبی (Nairobi Museum) یکی از موزه‌های مهم و معروف…

ماسایی مارا

ماسایی مارا ماسایی مارا یکی از جاذبه‌های طبیعی مهم و معروف در…

دره ریفت

دره ریفت دره ریفت یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مناطق طبیعی کنیا…

تور آفریقا
سافاری

احتمالا درباره سافاری‌  آفریقا شنیده‌اید و عکس‌هایی از افراد مشهور دیده‌اید که…

تور کنیا-حیات وحش افریقا
حیات وحش آفریقا

آفریقا دارای چندین نوع زیستگاه مختلف از دشت و جنگل گرفته تا…

تور آفریقا
مهاجرت بزرگ

در طول سال، علفزار های شرق آفریقا، شاهد مهاجرت بزرگ گله‌های حیوانات…

جاذبه های کنیا
جاذبه های کنیا

 کشور کنیا، از جمله کشورهای آفریقایی است که حیات‌وحش بی‌نظیری دارد. جاذبه…


کشورهای مورد بازدید
جاذبه های کنیا
کنیا

خلاصه‌ای از کنیا کشور کنیا واقع در شرق قاره‌ی آفریقا، از جمله…


شهرهای مورد بازدید
تور کنیا
نایروبی

نایروبی یکی از سرسبزترین شهرهای آفریقا است، با مناطق جنگلی شگفت انگیز.…